MMA PLUFCUFC 276: Jalin Turner nową generacją wagi lekkiej? Błyskawiczne zwycięstwo z Riddellem! [WIDEO]

UFC 276: Jalin Turner nową generacją wagi lekkiej? Błyskawiczne zwycięstwo z Riddellem! [WIDEO]

Jalin Turner (13-5) ponownie efektownie! Amerykanin tym zwycięstwem potwierdził swój ogromny potencjał. “The Tarantula” potrzebował zaledwie 45-sekund na poddanie Brada Riddella (10-3).

Turner

Amerykanin już jednym z pierwszych cisów mocno naruszył przeciwnika. Riddell próbował szybko wyjść z tarpatów, ale zapędził się w jeszcze większe. Turner chwycił za głowę po duszenie – po chwili było już po wszystkim.

Jeszcze niedawno kibice mocno brali pod uwagę Brada Riddella jako jednego z potencjalnych przeciwników Mateusza Gamrota. Wojownik z Nowej Zelandii aktualnie znajduje się na 14 pozycji w oficjalnym rankingu UFC w wadze lekkiej.

“Quake” w największej organizacji na świecie zadebiutował w 2019 roku i odnotował cztery zwycięstwa z rzędu. Brad na punkty pokonywał chociażby Magomeda Mustafaeva oraz Drewa Dobera. Starcie pod koniec poprzedniego roku w Las Vegas było bardzo ważne. Riddell doznał wtedy pierwszej przegranej pod szyldem UFC. 30-latek przegrał przed czasem z Rafaelem Fizievem.

“The Tarantula” miał ciężki początek w UFC, ale w ostatnim czasie wyglądało to fantastycznie. Amerykanin po przegranej z Mattem Frevolą odnotował cztery zwycięstwa z rzędu – w tym wszystkie kończył przed czasem. Turner zaczął pojawiać się na numerowanych galach. Jalin w tym roku już na początku drugiej odsłony zdemolował Jamie Mullarkey’a. 

Zobacz także:

Włodarczyk vs Szpilka w KSW? Andrzej Wasilewski: To tak jakbyś mistrzów tańca sprawdzał w rzutkach

Krzysztof “Diablo” Włodarczyk jest już na wolności. O wyjściu pięściarza z aresztu poinformował promotor Andrzej Wasilewski. W sieci natomiast rozgorzała dyskusja na temat potencjalnej walki Włodarczyk vs Szpilka w KSW.

Adesanya przegra z Cannonierem na UFC 276? Drake postawił na niego dużą kasę, a jak to robi, to… przegrywa!

Czy mistrz wagi średniej Israel Adesanya przegra z Jaredem Cannonierem na dzisiejszej gali UFC 276? Według wielu specjalistów i kibiców jest to raczej niemożliwe, ale jak doskonale wiemy, w MMA nie można skreślać nikogo. Tym bardziej, jeśli stawia na Ciebie muzyk Drake.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis