MMA PLUFCUFC 276: Bryan Barberena wygrywa mordercze starcie. Skończył Lawlera pod koniec drugiej rundy! [WIDEO]

UFC 276: Bryan Barberena wygrywa mordercze starcie. Skończył Lawlera pod koniec drugiej rundy! [WIDEO]

Bryan Barberena (18-8) po znakomitej walce pokonał przed czasem Robbiego Lawiera (29-16, 1 N/C) na gali UFC 276 w Las Vegas.

UFC 276 Bryan Barberena

Pojedynek dobrze zaczął Lawler. Bił mocne ciosy zarówno na głowę jak i tułów. Barberena odpowiadał jednak również mocno. “Ruthlesss” zamykał go jednak przy siatce. Znakomite mocne wymiany. Z czasem aktywniejszy stał się jednak Barberena. “Bam Bam” znakomicie korzystał przy tym z łokci. Lawler odpowiedział fenomenalnie podbródkowy. Znakomita runda w wykonaniu obu zawodników!

Również w drugiej rundzie oglądaliśmy świetne wymiany w stójce. Lawler przejął inicjatywę. Później Barberena ponownie zyskał przewagę. “Bam Bam” rozbijał byłego mistrza wagi półśredniej. Lawler był zamroczony i przyjmował kolejne uderzenia. W pewnym momencie sędzia postanowił oszczędzić go i przerwał pojedynek.

Dla Barbereny było to trzecie zwycięstwo z rzędu. Wcześniej Amerykanin pokonał Darian Weeksa i Matta Browna.

Zobacz także:

PFL 2022 #6 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison wciąż niepokonana [WIDEO]

Za nami ostatnia gala sezonu regularnego PFL. W Atlancie o awans do fazy play-off rywalizowały zawodniczki wagi lekkiej i zawodnicy kategorii półśredniej.

Kolejny ciężki zasili organizację KSW? Szymon Bajor pozostaje wolnym agentem!

Szymon Bajor (23-9) w mediach społecznościowych poinformował, że aktualnie pozostaje wolnym agentem. Nasz czołowy ciężki zapytał fanów – w jakiej organizacji chcieliby go zobaczyć. Warto zaznaczyć, że Bajor w ostatnim pojedynku zdobył tymczasowy pas Fight Exclusive Night.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis