MMA PLUFCUFC 276: Alex Pereira idealnym lewym sierpowym nokautuje Seana Stricklanda. Były mistrz GLORY idzie po Adesanyę! [WIDEO]

UFC 276: Alex Pereira idealnym lewym sierpowym nokautuje Seana Stricklanda. Były mistrz GLORY idzie po Adesanyę! [WIDEO]

Alex Pereira (6-1) znokautował Seana Stricklanda (25-4) w pierwszej rundzie podczas gali UFC 276 w Las Vegas.

UFC 276 Alex Pereira

Strickland szedł do przodu, ale rywal walcząc na wstecznym sporo trafiał. Kolejne ciosy i kopnięcia dochodziły do celu. Amerykanin bił ciosy proste, ale było tego zdecydowanie mniej. W pewnym momencie Pereira przymierzył lewym sierpowym, który zwalił z nóg rywala. “Poatan” próbował jeszcze dobić przeciwnika, trafił prostym a wkrótce potem sędzia przerwał walkę.

Pereira po pokonaniu sklasyfikowanego na 4. miejscu rankingu wagi średniej Amerykanina stał się poważnym pretendentem w tej dywizji. Smaczku ewentualnej walce z Adesanyą dodaje fakt, że Periera dwukrotnie pokonał go w formule kickboxingu, w tym raz nokautując go.

Zobacz także:

PFL 2022 #6 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison wciąż niepokonana [WIDEO]

Za nami ostatnia gala sezonu regularnego PFL. W Atlancie o awans do fazy play-off rywalizowały zawodniczki wagi lekkiej i zawodnicy kategorii półśredniej.

Kolejny ciężki zasili organizację KSW? Szymon Bajor pozostaje wolnym agentem!

Szymon Bajor (23-9) w mediach społecznościowych poinformował, że aktualnie pozostaje wolnym agentem. Nasz czołowy ciężki zapytał fanów – w jakiej organizacji chcieliby go zobaczyć. Warto zaznaczyć, że Bajor w ostatnim pojedynku zdobył tymczasowy pas Fight Exclusive Night.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis