MMA PLUFCUFC 274: Michael Chandler perfekcyjnym front kickiem znokautował Fergusona. Ciężki nokaut! [WIDEO]

UFC 274: Michael Chandler perfekcyjnym front kickiem znokautował Fergusona. Ciężki nokaut! [WIDEO]

Michael Chandler (23-7) spektakularnie znokautował Tony’ego Fergusona (25-7) w drugiej rundzie ich starcia na gali UFC 274 w Phoenix.

UFC 274 Michael Chandler

Na początku pojedynku oglądaliśmy sporo niskich kopnięć. Ferguson doskonale trafił w kontrze rywala. Chandler odczuł ciosy i zaliczył nokdaun. “El Cucuy” kontynuował atak, ale robił to rozważnie. Były mistrz tymczasowy dobrze kontrował rywala. Chandler odwołał się więc do swoich zapasów i zaliczył skuteczne obalenie. “Iron” musiał mieć się na baczności, gdyż jego przeciwnik był bardzo kreatywny z dołu. Mimo wszystko miał dominującą pozycję, z której mógł używać swojego ground&pound.

Pojedynek dość niespodziewanie zakończył się na początku rundy drugiej. Michael Chandler trafił idealnie front kickiem i ciężko znokautował swojego rywala!

Zobacz także:

Bellator 280 – wyniki i najlepsze akcje. Bader wciąż mistrzem, Romero kończy równo z gongiem, Niedzielski zwycięża [WIDEO]

Za nami gala Bellator 280 w Paryżu. Nie zabrakło efektownych skończeń. Na pełnym dystansie zawalczyli zaś reprezentanci Polski, choć z różnym skutkiem.

PFL 2022 #3 – wyniki i najlepsze akcje. Harrison, Pettis i MacDonald ze zwycięstwami [WIDEO]

Za nami trzecia gala bieżącego sezonu Professional Fighters League. W Arlington w stanie Texas rywalizację rozpoczęli zawodnicy wagi półśredniej oraz zawodniczki kategorii piórkowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis