MMA PLUFCUFC 270: Michel Perreira wypunktował debiutującego w UFC Andre Fialho [WIDEO]

UFC 270: Michel Perreira wypunktował debiutującego w UFC Andre Fialho [WIDEO]

Michel Perreira (27-11, 2 N/C) pokonał Andre Fialho (14-4, 1 N/C) jednogłośną decyzją na gali UF 270 w Anaheim.

UFC 270 Michel Perreira
Foto: UFC

Fialho zaczął aktywnie, popisał się obrotówką. Prawdziwym specjalistą od ekwilibrystycznych technik jest oczywiście jednak Perreira i również on zaczął czarować. Krążył po obrzeżach okgagonu i potrafił choćby odbić się od siatki, aby wykonać superman puncha. Fialho zamykał bardziej doświadczonego rywala na siatce i dobrze trafił ciosem prostym. Perreira był aktywny, lecz ciągle walczył “ze wstecznego”. Było kilka kopnięć i innych kontrujących ataków. To jednak wciąż Portugalczyk szedł do przodu i trafiał. Nos Perreiry został już rozbity. Na dodatek na własne życzenie “Demolidor” w końcówce rundy wylądował na plecach i otrzymał kilka mocnych młotków.

Na początku drugiej rundy kilkoma dobrymi prostymi zapracował Fialho. Potem Perreira odpowiedział naprawdę mocnymi ciosami. Brazylijczyk kopnął nawet przeciwnika po… przewrocie w przód. Zawodnicy wdawali się w bardzo mocne wymiany. Perreira momentami przyspieszał i trafiał całymi seriami. “Demolidor” demolował przeciwnika również kolanami w tajskim klinczu. Zawodnik ten ponownie wykorzystał też superman punch. Perreira zdecydowanie przejął kontrolę nad pojedynkiem. Niskimi kopnięciami przygotowywał sobie drogę do kombinacji. W końcówce rundy zaakcentował swoją przewagę i ładnie wszedł w nogi przeciwnika.

Perreira mieszał ciosy na tułów i głowę czym sprawiał kłopoto debiutującemu w UFC rywalowi. Brazylijczyk oczywiście imponował obszernym arsenałem technik. Fialho oczywiście odpowiadał. Szedł do przodu, ale trafiał znacznie rzadziej. Portugalczykowi udało się docisnąć rywala do siatki, ale nie na długo. Z pewnością odczuwał on zaś imponujące ciosy oponenta. Perreira stosował uniki, by chwilę później niemiłosiernie punktować rywala. Jedno z kopnięć Brazylijczyka trafiło w krocze przeciwnika. Doprowadziło to do krótkiej przerwy w pojedynku. Po wznowieniu Fialho ruszył do ataku i zawodnicy wpadli w ostatnią mocną wymianę.

Decyzja sędziów była jednomyślna. Wszyscy punktowali tak samo – 29-28 dla Perreiry.

Zobacz także:

UFC zainteresowane Marianem Ziółkowskim! Jest zaproszenie do rozmowy!

Ostatnie zwycięstwo Mariana Ziółkowskiego z Borysem Mańkowskim pokazało jak klasowym zawodnikiem jest 31-latek. Okazuje się, że talent zawodnika WCA nie przeszedł koło nosa matchmakerom UFC, którzy są zainteresowani zakontraktowaniem Polaka.

WOTORE 4: Michał Pasternak pokazał parterową maestrię. Szybko poddał Henriksena i zdobył pas WOTORE International

Michał Pasternak szybko poddał Simona Henriksena w walce wieczoru gali WOTORE 4. “Wampir” zdobył tym samym pas WOTORE International.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis