MMA PLUFCUFC 269: Tai Tuivasa znokautował kolejnego rywala. Znowu napił się z buta! [WIDEO]

UFC 269: Tai Tuivasa znokautował kolejnego rywala. Znowu napił się z buta! [WIDEO]

Tai Tuivasa (14-3) znokautował Augusto Sakaia (15-4-1) na początku drugiej rundy w pojedynku na karcie wstępnej gali UFC 269.

Tuivasa zajął środek oktagonu podczas gdy rywal krążył wokół niego. Po minucie Australijczyk zdzielił rywala lewym sierpowym. Na początku walki nie było jednak wielu ciosów. Tuivasa docisnął oponenta do siatki. Sakai po kilkudziesięciu sekundach zdołał odwrócić pozycję. Potem nastąpiło rozerwanie. “Bam Bam” trafił kolejnymi mocnymi ciosami i doszło do kolejnego klinczu. Sakai ponownie zdołał odwrócić przeciwnika. Brazylijczyk japońskiego pochodzenia dobrze pracował kolanami. Tuivasa odpowiedział mocnymi łokciami i w końcówce rundy to ponownie on znalazł się w lepszej pozycji pod siatką.

Drugą rundę Tuivasa zaczął bardzo mocno i szybko ją zakończył. “Bam Bam” naruszył rywala lewym sierpowym a potem pod siatką zasypał go całym gradem uderzeń. Nieprzytomny Sakai runął na deski.

Nie mogło zabraknąć oczywiście charakterystycznej celebracji Australijczyka. Tuivasa tradycyjnie uczcił zwycięstwo…. piciem piwa z buta.

Zobacz także:

GROMDA 7: Piekielnie szybki Balboa zwalił z nóg olbrzymiego Maximusa [WIDEO]

Bartłomiej “Balboa” Domalik znokautował Dawida “Maximusa” Żółtaszka w finale trzeciego turnieju GROMDA, który odbył się podczas gali GROMDA 7. Zgarnął też 100 tysięcy złotych.

Tyson Fury atakuje Jake’a Paula: Może ssać mojego! Zaskoczeni?

Mistrz wagi ciężkiej w boksie Tyson Fury atakuje youtubera Jake’a Paula za to… jakim ten jest człowiekiem! Przypominamy, że młodszy z braci Paul miał być rywalem Tommy’ego Fury w walce bokserskiej zaplanowanej na dzien 18 grudnia.