MMA PLUFCUFC 269: Sean O’Malley zasypał rywala gradem ciosów i zakończył pojedynek już w 1. rundzie [WIDEO]

UFC 269: Sean O’Malley zasypał rywala gradem ciosów i zakończył pojedynek już w 1. rundzie [WIDEO]

Sean O’Malley (15-1) pokonał Rauliana Paivę (21-4) już w pierwszej rundzie w pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC 269.

O’Malley zaczął od kopnięć na tułów. Paiva szybko poszukał sprowadzenia, ale bez powodzenia. O’Malley trafił kopnięciem w krocze rywala co spowodowało, krótką przerwę. Po wznowieniu Amerykanin korzystał ze swojego zasięgu i trafiał przeciwnika długimi prostymi. O’Malley stosował też sporo uników, przyjmował jednak niskie kopnięcia. Jego lewy prosty funkcjonował jednak znakomicie. Pod koniec rundy O’Malley przymierzył na tyle mocno, że w końcu naruszył rywala. “Sugar” ruszył do frontalnego ataku i zakończył pojedynek jeszcze w pierwszej rundzie

Zobacz także:

GROMDA 7: Piekielnie szybki Balboa zwalił z nóg olbrzymiego Maximusa [WIDEO]

Bartłomiej “Balboa” Domalik znokautował Dawida “Maximusa” Żółtaszka w finale trzeciego turnieju GROMDA, który odbył się podczas gali GROMDA 7. Zgarnął też 100 tysięcy złotych.

Tyson Fury atakuje Jake’a Paula: Może ssać mojego! Zaskoczeni?

Mistrz wagi ciężkiej w boksie Tyson Fury atakuje youtubera Jake’a Paula za to… jakim ten jest człowiekiem! Przypominamy, że młodszy z braci Paul miał być rywalem Tommy’ego Fury w walce bokserskiej zaplanowanej na dzien 18 grudnia.