MMA PLUFCUFC 269: Josh Emmett lepszy niż Dan Ige po intensywnej walce [WIDEO]

UFC 269: Josh Emmett lepszy niż Dan Ige po intensywnej walce [WIDEO]

Josh Emmett (17-2) pokonał Dana Ige (15-5) w pojedynku zamykającym kartę wstępną gali UFC 269.

UFC 269 Josh Emmett

Po kilkudziesięciu spokojnych sekundach Emmett trafił rywal mocnym obszernym prawym. Ige wylądował na deskach, ale zdołał się pozbierać. Pojedynek trafił do parteru. Przed powrotem do stójki to Emmett zaliczył dobre uderzenia. Już na nogach dobrze ciosami zaczął pracować Ige, zwłaszcza prostymi.

Emmett miał zaufanie do siły swojego ciosu. Przeciwnik był jednak w stanie przedrzeć się przez jego obronę. Ige próbował obalenia, ale Emmett dobrze odrzucił nogi. Potem “50L” naruszył rywala mocnym ciosem Zawodnicy wymieniali mocne ciosy na środku klatki.

Trzecią rundę lepiej zaczął Emmett. Trafił kilka razy. Ige nie pozostał mu jedna dłużny. Oglądaliśmy dobre akcje z obu stron. Emmett trafiał sporo. Ige próbował obalenia, ale bez powodzenia. Krew była widoczna na twarzy obu zawodników. W końcówce Ige nieco się uaktywnił, ale przez większą część rundy przewagę miał jego oponent.

O wyniku walki decydowali sędziowie. 29-28, 29-28 30-27 – jednogłośnie zwycięzcą został Emmett.

Zobacz także:

GROMDA 7: Piekielnie szybki Balboa zwalił z nóg olbrzymiego Maximusa [WIDEO]

Bartłomiej “Balboa” Domalik znokautował Dawida “Maximusa” Żółtaszka w finale trzeciego turnieju GROMDA, który odbył się podczas gali GROMDA 7. Zgarnął też 100 tysięcy złotych.

Tyson Fury atakuje Jake’a Paula: Może ssać mojego! Zaskoczeni?

Mistrz wagi ciężkiej w boksie Tyson Fury atakuje youtubera Jake’a Paula za to… jakim ten jest człowiekiem! Przypominamy, że młodszy z braci Paul miał być rywalem Tommy’ego Fury w walce bokserskiej zaplanowanej na dzien 18 grudnia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis