MMA PLUFCUFC 269: Geoff Neal wygrał z Santiago Ponzinibbio niejednogłośną decyzją [WIDEO]

UFC 269: Geoff Neal wygrał z Santiago Ponzinibbio niejednogłośną decyzją [WIDEO]

Geoff Neal (14-4) pokonał Santiago Ponzinibbio (28-5) niejednogłośną decyzją na gali UFC 269 w T-Mobile Arena w Las Vegas.

UFC 269 Geoff Neal

Początek walki to sporo przyruchów z obu stron. Neal wyprowadził kilka niskich kopnięć. Trafił też high kickiem. Obaj zawodnicy trafiali też ciosami. Ponzinibbio próbował atakować długimi prostymi. Argentyńczyk podkręcił tempo w końcówce rundy. Neal sporo kopał. Jedno z takich kopnięć trafiło w krocze rywala. Spowodowało to przerwę w pojedynku. Ponzinibbio doszedł do siebie a po wznowieniu ruszył jeszcze do ataku.

Ponzinibbio ruszył mocno na początku drugiej rundy. Kolejne ciosy Argentyńczyka dochodziły do celu.”Gente Boa” punktował ciosami prostymi. Ponzinibbio poszedł po dwie nogi i przewrócił przeciwnika. Neal szybko wrócił jednak na nogi. Ponzinibbio nadal przedzierał się jednak przez jego obronę. Neal odpowiadał i tak naprawdę nie zadawał wielu ciosów mniej. Pod koniec rundy Amerykanin trafił naprawdę solidnie.

W trzeciej rundzie oglądaliśmy kolejne wymiany mocnych ciosów. Dobre niskie kopnięcia w wykonaniu Ponzinibbio. Argentyńczyk był aktywny i dobrze pracował ciosami. Neal wciąż był jednak groźny. Ponzinibbio bił mocno, ale jego rywal również. Kilka potężnych prostych w wykonaniu Amerykanina. Mocne wymiany na koniec pojedynku. Mimo wszystko w tej rundzie więcej ciosów trafił Neal.

Decyzja była niejednogłośna. Pierwszy punktował 29-28 dla Ponzinibbio, dwaj pozostali jednak odpowiednio 30-27 i 29-28 dla Neala i to on został zwycięzcą.

Zobacz także:

GROMDA 7: Piekielnie szybki Balboa zwalił z nóg olbrzymiego Maximusa [WIDEO]

Bartłomiej “Balboa” Domalik znokautował Dawida “Maximusa” Żółtaszka w finale trzeciego turnieju GROMDA, który odbył się podczas gali GROMDA 7. Zgarnął też 100 tysięcy złotych.

Tyson Fury atakuje Jake’a Paula: Może ssać mojego! Zaskoczeni?

Mistrz wagi ciężkiej w boksie Tyson Fury atakuje youtubera Jake’a Paula za to… jakim ten jest człowiekiem! Przypominamy, że młodszy z braci Paul miał być rywalem Tommy’ego Fury w walce bokserskiej zaplanowanej na dzien 18 grudnia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis