MMA PLUFCUFC 269: Charles Oliveira poddał Dustina Poiriera i to w stójce! Pas wciąż u Brazylijczyka [WIDEO]

UFC 269: Charles Oliveira poddał Dustina Poiriera i to w stójce! Pas wciąż u Brazylijczyka [WIDEO]

Charles Oliveira (32-8, 1 N/C) poddał Dustin Poiriera (28-7, 1 N/C) w trzeciej rundzie walki wieczoru gali UFC 269. Stawką pojedynku był pas wagi lekkiej.

Oliveira zaatakował mocno. Było latające kolano a także łokcie. Poirir odpowiedział znakomitą pracą ciosami. Po jednym z nich źle ustawiony mistrz stracił równowagę. Zawodnicy wymieniali naprawdę mocne ciosy. Pretendent trafiał naprawdę dobrze. Oliveira docisnął go jednak do siatki. Próbował też obalenia. Pod siatką zaatakował też łokciem. Poirier odpowiedział mocnymi ciosami po rozerwaniu. “Diamond” bił naprawdę mocno, ale rywal nie pozostawał mu dłużny. Poirier trafił jednak mocno przewracając oponenta. Kolejne mocne uderzenia byłego mistrza tymczasowego robiły wrażenie na obecnym czempionie. Na znakomite proste Poiriera Brazylijczyk odpowiedział latającym kolanem.

Kolejne mocne wymiany na początku drugiej rundy. Oliveira docisnął rywala do siatki. Próbował zajść za plecy Amerykanina, ale ten zdołał go zrzucić. Ostatecznie “Do Bronx” po próbie złapania ręki znalazł się w parterze na górze. Oliveira spuszczał mocne łokcie, choć przeciwnik starał się do niego sklejać. Potężne łokcie mistrza siały spustoszenie. Na dodatek wciąż miał on dominującą pozycję. Do końcy rundy poobijał jeszcze pretendenta.

Oliveira ruszył na rywala już na początku trzeciej rundy. Zaszedł za plecy rywala już w stójce. “Do Bronx” zapiął mocne duszenie i na stojąco poddał przeciwnika.

Brazylijczyk przedłużył swoją serię zwycięstw do 10. Po raz kolejny wyśrubował też rekord poddań w organizacji UFC. Ma ich bowiem już aż 15.

Zobacz także:

GROMDA 7: Piekielnie szybki Balboa zwalił z nóg olbrzymiego Maximusa [WIDEO]

Bartłomiej “Balboa” Domalik znokautował Dawida “Maximusa” Żółtaszka w finale trzeciego turnieju GROMDA, który odbył się podczas gali GROMDA 7. Zgarnął też 100 tysięcy złotych.

Tyson Fury atakuje Jake’a Paula: Może ssać mojego! Zaskoczeni?

Mistrz wagi ciężkiej w boksie Tyson Fury atakuje youtubera Jake’a Paula za to… jakim ten jest człowiekiem! Przypominamy, że młodszy z braci Paul miał być rywalem Tommy’ego Fury w walce bokserskiej zaplanowanej na dzien 18 grudnia.