MMA PLUFCUFC 268 w Nowym Jorku tylko dla zaszczepionych? Michael Chandler ma wątpliwości: Nie chcę się szczepić!

UFC 268 w Nowym Jorku tylko dla zaszczepionych? Michael Chandler ma wątpliwości: Nie chcę się szczepić!

6 listopada w Nowym Jorku w słynnej hali Madison Square Garden ma odbyć się gala UFC 268. Jedną z walk na karcie na tej imprezie ma być pojedynek Michael Chandler vs Justin Gaethje.

Pojawiają się jednak kłopoty związane z organizacją tej imprezy. Wszystko przez zasady sanitarne, jakie wprowadza stan Nowy Jork! Zasady dotyczące pandemii koronawirusa.

UFC 268 w Nowym Jorku tylko dla zaszczepionych? Michael Chandler ma wątpliwości: Nie chcę się szczepić!

Nowy Jork wprowadza nowe regulacje według których wstęp do restauracji, na zajęcia fitness i imprezy sportowe mają mieć tylko i wyłacznie osoby zaszczepione przeciwko COVID-19.

To powoduje pewne komplikacje, bowiem Michael Chandler ma wątpliwości dotyczące przyjęcia szczepienia:

“W momencie gali nie będę zaszczepiony. Nie wiem ilu zawodników, którzy mają walczyć 6 listopada w Nowym Jorku będzie już po szczepionkach. Nikt z nas nie wie czy inni się zaszczepili. Tutaj nie chodzi o to, że jestem antyszczepionkowcem. Nie chodzi o to, że nie wierzę w szczepionkę. Po prostu nie chcę przyjmować szczepionki, która nie zostanie w 100 procentach sprawdzona medycznie.

Inne szczepionki, które przyjął na przykład mój syn – na ospę czy odrę – są badane od dziesiątek lat. Teraz tak nie jest. Zobaczymy, ale nie wiem co się stanie w listopadzie. Na dodatek wstęp na Madison Square Garden mają mieć tylko osoby zaszczepione. To sprawia, że gala będzie miała ograniczone możliwości sprzedażowe. Nie wiem czy Nowy Jork to jest dobry pomysł. Wiem jednak, że UFC to wszystko poukłada. Tak jak wspominałem – nie jestem antyszczpionkowcem. Uważam, że szczepionki są skuteczne, ale niech każdy ma wybór co do szczepienia.”

Zobacz także:

Karolina Kowalkiewicz przed UFC 265: Czuję się jak przed moim zawodowym debiutem

Karolina Kowalkiewicz w najbliższy weekend na gali UFC 265 powróci do startów po półtorarocznej przerwie spowodowanej dramatyczną kontuzją oka. Polka w ostatnim pojedynku z Xiaonan Yan doznała złamania kości oczodołu i miała poważny problem ze wzrokiem.

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

Sharks Attack robi kolejną galę! Tym razem w Ciechanowie!

Sharks Attack nie zwalnia tempa. Po świetnej gali w Grudziądzu, tym razem zobaczymy się w Ciechanowie. Już 16 października 2021 roku w oktagon „Rekinów” wejdą – piękne, niebezpieczne i bardzo utalentowane zawodniczki MMA i K1.

Paweł Jóźwiak o Najmanie: Wyślę tę “ikonę” na emeryturę, z której już nie wróci nigdy!

Prezes FEN Paweł Jóźwiak złapał odpowiednie flow i używa go w wypowiedziach o Marcinie Najmanie. Przypominamy, że obaj rzucili sobie wyzwanie do walki w klatce.