MMA PLUFCUFC 268: Alex Pereira nokautuje latającym kolanem! [WIDEO]

UFC 268: Alex Pereira nokautuje latającym kolanem! [WIDEO]

Alex Pereira (4-1) pokonał Andreasa Michailidisa (13-5) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie pojedynku zamykającego kartę wstępną gali UFC 268.

Zawodnicy zaczęli spokojnie, od wymiany niskich kopnięć. Michailidis ruszył w nogi i przewrócił byłego mistrza GLORY w dwóch kategoriach wagowych. Pereira próbował podnieść się pod siatką, ale Grek nadal pozostawał za jego plecami. Michailidis trzymał klamrę i kontrolował pozycję. Sędzia co prawda nakazał powrót na środek klatki, ale “The Spartan” szybko ponownie wcisną przeciwnika w siatkę.

W drugiej rundzie Pereira dość szybko zakończył pojedynek. Brazylijczyk wystrzelił latającym kolanem i w ten sposób znokautował rywala.

Debiutujący w UFC wybitny kickbokser efektownie wygrał więc swój pojedynek.

Zobacz także:

Armia Fight Night 11: Mansur Azhiev broni mistrzowskiej szabli. Efektowny występ i pewne zwycięstwo

Mansur Azhiev (7-0) pokonał Amaury’ego Juniora (13-10, 1 N/C) na gali Armia Fight Night 11 w Łodzi. Stawką pojedynku była posiadana przez Azhieva mistrzowska szabla kategorii piórkowej.

Bellator 270 – wyniki. Patricky “Pitbull” zdobył pas zwakowany przez brata [WIDEO]

Za nami gala Bellator 270 w Dublinie. Nowym mistrzem kategorii lekkiej został Patricky “Pitbull” Freire (23-10), czyli… brat zawodnika, który w zeszłym miesiącu zwakował pas.