MMA PLJan BłachowiczUFC 267 z Błachowiczem z ograniczeniami sanitarnymi! Co trzeba zrobić, żeby obejrzeć walkę Polaka na żywo?

UFC 267 z Błachowiczem z ograniczeniami sanitarnymi! Co trzeba zrobić, żeby obejrzeć walkę Polaka na żywo?

Wygląda na to, że nadchodząca gala UFC 267 z Janem Błachowiczem w walce wieczoru będzie miała specjalne ograniczenia sanitarne spowodowane pandemią.

Przypominamy, że impreza ta odbędzie się 30 października na Wyspie Yas w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Co będzie trzeba zrobić, żeby obejrzeć tę imprezę na żywo?

UFC 267 z Błachowiczem z ograniczeniami sanitarnymi! Co trzeba zrobić, żeby obejrzeć walkę Polaka na żywo?

Walka wieczoru o pas mistrzowski wagi półciężkiej: Jan Błachowicz vs Glover Teixeira. Druga walka wieczoru o pas wagi koguciej: Aljamain Sterling vs Petr Yan 2. Do tego walki Polaków: Michała Oleksiejczuka i Marcina Tybury.

To wszystko obejrzą kibice, którzy spełnią poniższe wymagania sanitarne dotyczące wejścia na halę Etihad Arena w Abu Dhabi:

  • okazanie dowodu szczepenia przeciwko COVID-19
  • przedstawienie negatywnego testu PCR wykonanego w ciągu ostatnich 48 godzin
  • zajęcie miejsc na hali zgodnie z obowiązującą zasadą dystansu społecznego (dostępna ilość miejsc dla kibiców to 30% wypełnienia hali).

To jak – wybieracie się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na tę imprezę?

Zobacz także:

“Zróbcie nam walkę!” – Mamed Khalidov akceptuje wyzwanie Roberto Soldica na KSW 63! Czekacie?

Tak jest! Największa walka w historii KSW może wydarzyć się w najbliższych miesiącach! Mamed Khalidov bowiem akceptuje wyzwanie Roberto Soldica, które ten rzucił mu na KSW 63!

Glory 78: Arkadiusz Wrzosek wraca z piekieł i ciężko nokautuje legendę! Oglądaliście?

Fenomen! Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) wrócił po straszliwych problemach w Rotterdamie. W walce wieczoru nasz reprezentant zmierzył się z legendarnym Badrem Harim (106-16, 92 KO). Wrzosek w drugiej rundzie ciężko znokautował legendę z Maroka.

UFC: Brunson zdominował i ostatecznie w trzeciej rundzie poddał bezradnego Tilla! [WIDEO]

Derek Brunson (23-7) zaskoczył swoją dominacją! Amerykanin dzielił i rządził podczas walki wieczoru w Las Vegas. Brunson ostatecznie w trzeciej rundzie poddał bezradnego Darrena Tilla (18-4-1).

Andrzej Kościelski przeprasza za niecenzuralne słowa na KSW 63: Popełniłem duży błąd…

Trener Ankos MMA Andrzej Kościelski przeprasza za niecenzuralne słowa, które wypowiedział na gali KSW 63 po walce swojego podopiecznego.