MMA PLJan BłachowiczUFC 267: Prochazka gotowy wejść w zastępstwo! Czech okłada drzewo niczym JCVD! [WIDEO]

UFC 267: Prochazka gotowy wejść w zastępstwo! Czech okłada drzewo niczym JCVD! [WIDEO]

Jiri Prochazka (28-3-1) jest w dobrej formie i zapewnia, że będzie gotowy wejść w zastępstwo na gali UFC 267. Mowa o walce wieczoru gali w Abu Dhabi, gdzie Jan Błachowicz (28-8) stanie do drugiej obrony pasa wagi półciężkiej. Polak trzydziestego października zmierzy się z doświadczonym Gloverem Teixeirą (32-7).

”Denisa” po ostatnim efektownym zwycięstwie apelował o szansę mistrzowską. Dana White jest fanem takiego rozwiązania. Czech ma na swoim koncie dwa zwycięstwa w UFC. Prochazka w debiucie pokonał Volkana Oezdemira. W ostatniej walce Prochazka pod koniec drugiej odsłony ciężko znokautował Dominicka Reyesa.

Prochazka i jego niestandardowe treningi!

Jiri Prochazka (28-3-1) nie przestaje zaskakiwać. Mowa o niestandardowych treningach reprezentanta Czech. Tym razem w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym Prochazka okłada drzewo.

Sami zobaczcie:

Przypomina to pierwszą część filmu ”Kickboxer”, gdzie Jean-Claude Van Damme w formie treningu okładał drzewo bambusowe.

Zobacz także:

Pasha mógł zawalczyć już na najbliższej gali FAME MMA 12? Jest komentarz! [WIDEO]

Z każdym tygodniem coraz bliżej wydaje się debiut Jarosława „Pashy” Jarząbkowskiego w mieszanych sztukach walki. Dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że miał zawalczyć na najbliższej gali FAME MMA 12!

Szeliga o walce Popek-Parke: Po co takie walki robić, to jest freakowa organizacja! A co wy sądzicie?

Piotr Szeliga (2-1) pojawił się na ostatniej gali Prime Time Wrestling, gdzie został zapytany o następnego potencjalnego przeciwnika. ”Szeli” zdradził, że za wszelką cenę nie będzie dążył do rewanżu z Piotrem ”Bestią” Piechowiakiem (2-0).