MMA PLNajnowszeUFCUFC 267: Michał Oleksiejczuk kończy niepokonanego dotąd rywala w 1. rundzie! [WIDEO]

Michał Oleksiejczuk (16-4, 1 N/C)  pokonał Shamila Gamzatova (14-1) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie w pojedynku na karcie wstępnej gali UFC 267.

UFC 267 Michał Oleksiejczuk

Oleksiejczuk od początku walki był bardzo aktywny. Sporo się ruszał. Wyprowadził cios na wątrobę. “Lord” starał się też zamykać przeciwnika na siatce. Gamzatov odpowiedział kilkoma kopnięciami i ciosami. Niektóre dochodziły do szczęki Polaka. Oleksiejczuk wciąż miał jednak inicjatywę. Kontry Dagestańczyka były groźne. Oleksiejczuk w końcu przymierzył podbródkowym lewą ręką. Ten cios zwalił rywala z nóg. Po kilku kolejnych uderzeniach w parterze sędzia przerwał walkę.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego zanotował więc drugie zwycięstwo z rzędu. W marcu na gali UFC 260 pokonał bowiem niejednogłośną decyzja Modestasa Bukauskasa.

Rewelacyjna gala w Abu Dhabi z aż trzema Polakami w rozpisce. W walce wieczoru wystąpi Jan Błachowicz a oprócz niego zawalczą też Marcin Tybura i Michał Oleksiejczuk.

MMA VIP 3: Miał pas PLMMA, teraz ma pas MMA VIP! Michał Pasternak znokautował Kornela Zapadkę!

Za nami najbardziej sportowe starcie gali MMA VIP 3! W pojedynku o pas mistrzowski organizacji MMA VIP wystąpili Michał “Wampir’ Pasternak oraz Kornel “Korniko” Zapadka.

UAE Warriors 24: SZOK! Daniel Skibiński znokautowany w niecałą minutę! [WIDEO]

Wspaniała seria Polaka przerwana. Daniel Skibiński (18-6) niestety przegrał w niecałą minutę z Tahirem Abdullaevem (12-1) na gali UAE Warriors 24 w Abu Dhabi.