MMA PLUFCUFC 267: Khamzat Chimaev udusił Jinglianga Li do nieprzytomności. Co za występ! [WIDEO]

UFC 267: Khamzat Chimaev udusił Jinglianga Li do nieprzytomności. Co za występ! [WIDEO]

Khamzat Chimaev (10-0) poddał Jinglianga Li (18-7) w pierwszej rundzie na gali UFC 267 w Abu Dhabi.

UFC 267 Khamzat Chimaev

Chimaev błyskawicznie rzucił się po obalenie. Czeczen trzymał przeciwnika pod siatką o zadawał ciosy lewą ręką. “Borz” kontrolował rywala. Wpiął się też za jego plecami. Potem reprezentant Szwecji rozciągnął rywala i zasypywał go ciosami. Chińczyk był bezradny. Chimaev zapiął duszenie. Nie udało się jedną ręką to spróbował drugą. Tym razem dopiął swego. Li nie chciał odklepać co spowodowało, że Chińczyk stracił przytomność.

“Borz’ pozostaje więc niepokonany w zawodowej karierze. Chimaev na dodatek wszystkie 10 zawodowych walk wygrał przed czasem.

Zobacz także:

UFC 267 – wyniki

Rewelacyjna gala w Abu Dhabi z aż trzema Polakami w rozpisce. W walce wieczoru wystąpi Jan Błachowicz a oprócz niego zawalczą też Marcin Tybura i Michał Oleksiejczuk.

MMA VIP 3: Miał pas PLMMA, teraz ma pas MMA VIP! Michał Pasternak znokautował Kornela Zapadkę!

Za nami najbardziej sportowe starcie gali MMA VIP 3! W pojedynku o pas mistrzowski organizacji MMA VIP wystąpili Michał “Wampir’ Pasternak oraz Kornel “Korniko” Zapadka.

UAE Warriors 24: SZOK! Daniel Skibiński znokautowany w niecałą minutę! [WIDEO]

Wspaniała seria Polaka przerwana. Daniel Skibiński (18-6) niestety przegrał w niecałą minutę z Tahirem Abdullaevem (12-1) na gali UAE Warriors 24 w Abu Dhabi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis