MMA PLUFCUFC 267: Jan Błachowicz stracił pas. Glover Teixeira poddał go w 2. rundzie [WIDEO]

UFC 267: Jan Błachowicz stracił pas. Glover Teixeira poddał go w 2. rundzie [WIDEO]

Jan Błachowicz (28-9) przegrał z Gloverem Teixeirą (33-7) w walce wieczoru gali UFC 267, której stawką był pas kategorii półciężkiej. Brazylijczyk poddał go w 2. rundzie.

Błachowicz zaczął od niskich kopnięć. Teixeira ruszył z ciosami, ale to była tylko zasłona dymna do obalenia. Brazylijczyk przewrócił Polaka. Mistrz starał się wykluczać ręce rywala sklejając się do niego. Teixeira od czasu do czasu jednak trafiał przede wszystkim łokciami. Pretendent kontrolował walkę w ten właśnie sposób już do końca rundy obijając Polaka. Postraszył nawet naciskówką na kark.

Kilka dobrych ciosów Błachowicza na początku drugiej rundy. Teixeira próbował obalenia za jedną nogę, ale tym razem zostało ono wybronione. Brazylijczyk poszedł z serią ciosów, po czym zepchnął polskiego zawodnika na siatkę. “Cieszyński Książę” na szczęście szybko go odwrócił a potem zerwał klincz. Błachowicz dobrze punktował ciosem prostym, ale dał się też naruszyć rywalowi. Później na domiar złego Teixeira zdołał obalić. Pretendent trzymał mistrza pod siatką. Udało mu się przejść do dosiadu a potem zajść za plecy. Duszeniem zdołał poddać Błachowicza. W ten sposób zakończył pojedynek.

Zobacz także:

UFC 267 – wyniki

Rewelacyjna gala w Abu Dhabi z aż trzema Polakami w rozpisce. W walce wieczoru wystąpi Jan Błachowicz a oprócz niego zawalczą też Marcin Tybura i Michał Oleksiejczuk.

MMA VIP 3: Miał pas PLMMA, teraz ma pas MMA VIP! Michał Pasternak znokautował Kornela Zapadkę!

Za nami najbardziej sportowe starcie gali MMA VIP 3! W pojedynku o pas mistrzowski organizacji MMA VIP wystąpili Michał “Wampir’ Pasternak oraz Kornel “Korniko” Zapadka.

UAE Warriors 24: SZOK! Daniel Skibiński znokautowany w niecałą minutę! [WIDEO]

Wspaniała seria Polaka przerwana. Daniel Skibiński (18-6) niestety przegrał w niecałą minutę z Tahirem Abdullaevem (12-1) na gali UAE Warriors 24 w Abu Dhabi.