MMA PLNajnowszeUFCUFC 267: Islam Makhachev potwierdził klasę. Szybko poddał Hookera kimurą! [WIDEO]

Islam Makhachev (21-1) poddał Dana Hookera (21-11) w pierwszej rundzie na gali UFC 267 w Etihad Arena w Abu Dhabi.

UFC 267 Islam Makhachev

Po kilkudziesięciu sekundach Makhachev poszedł do nóg rywala zaliczając skuteczne obalenie. Dagestańczyk pracował nad przechodzeniem pozycji. Zawodnik ze znakomitą serią zwycięstw poszedł po kimurę. Złapał tę technikę i zmusił rywala do poddania się.

Makhachev przedłużył swoją serię wygranych już do dziewięciu. Dagestańczyk zdecydowanie zbliżył się do pozycji pretendenta w kategorii lekkiej.

Rewelacyjna gala w Abu Dhabi z aż trzema Polakami w rozpisce. W walce wieczoru wystąpi Jan Błachowicz a oprócz niego zawalczą też Marcin Tybura i Michał Oleksiejczuk.

MMA VIP 3: Miał pas PLMMA, teraz ma pas MMA VIP! Michał Pasternak znokautował Kornela Zapadkę!

Za nami najbardziej sportowe starcie gali MMA VIP 3! W pojedynku o pas mistrzowski organizacji MMA VIP wystąpili Michał “Wampir’ Pasternak oraz Kornel “Korniko” Zapadka.

UAE Warriors 24: SZOK! Daniel Skibiński znokautowany w niecałą minutę! [WIDEO]

Wspaniała seria Polaka przerwana. Daniel Skibiński (18-6) niestety przegrał w niecałą minutę z Tahirem Abdullaevem (12-1) na gali UAE Warriors 24 w Abu Dhabi.