MMA PLUFCUFC 266: Robbie Lawler skończył Nicka Diaza w 3. rundzie. Mocna walka weteranów! [WIDEO]

UFC 266: Robbie Lawler skończył Nicka Diaza w 3. rundzie. Mocna walka weteranów! [WIDEO]

Robbie Lawler (29-15, 1 N/C) pokonał przed czasem Nicka Diaza (26-10, 2 N/C) podczas gali UFC 266.

Na samym początku Diaz próbował obrotowego kopnięcia, ale przestrzelił. Lawler ruszył do ataku i zaczął zasypywać starszego ze słynnych braci ciosami. Były mistrz kategorii półśredniej szedł do przodu. Diaz jednak z czasem zaczął odpowiadać długimi ciosami. Lawler trafił mocnym ciosem, potem był też podbródkowy. Mimo wszystko kolejne ciosy Diaza dochodziły do celu. Stocktończyk obijał też żebra przeciwnika. Wymiana ciosów z obu stron.

Lawler szybko ruszył do przodu. Starał się zamknąć przeciwnika na siatce. Diaz odpowiedział kilkoma ciosami. “Ruthless’ trafił jednak mocno na wątrobę. Diaz wciąż jednak prezentował się dobrze. Były mistrz Strikeforce i WEC choć walczył “ze wstecznego” to sporo trafiał. Lawler natomiast kilka razy obił okolice wątrobę. Szedł do przodu i trafiał też w głowę. Inicjatywa należała do niego co podkreślił mocną końcówką.

Diaz zaczął trzecią rundę od kilku dobrych ciosów. Szybko dał się jednak ponownie zepchnąć na siatkę. Wracający po 6 latach zawodnik przyklęknął a po kilku przyjętych ciosach się położył. Po chwili okazalo się, że Diaz

Zakończenie pojedynku:

Był to rewanż za pojedynek sprzed 17 lat. Podczas gali UFC 47 w kwietniu 2004 roku Diaz wygrał przez nokaut w drugiej rundzie. Lawler pomścił więc tamtą porażkę

Zobacz także:

Jon Jones aresztowany! Zamiast walczyć w oktagonie woli bić domowników!

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones ponownie aresztowany! “Bones” tuż po uczestnictwie w uroczystości włączenia jego pierwszej walki z Alexandrem Gustafssonem do Galerii Sław UFC został zatrzymany przez policję w Las Vegas.

Max Holloway vs. Yair Rodriguez walką wieczoru listopadowej gali UFC

Max Holloway (22-6) i Yair Rodriguez (13-2, 1 N/C) mają zmierzyć się w walce wieczoru gali UFC, którą zaplanowaną na listopad. Jest to starcie w ścisłej czołówce kategorii piórkowej. Holloway zajmuje obecnie 1. miejsce w rankingu dywizji do 145 funtów podczas gdy Rodriguez jest trzeci.