MMA PLUFCUFC 266: Merab Dvalishvili przetrwał ciężkie chwile i skończył Marlona Moraesa. Szalona walka! [WIDEO]

UFC 266: Merab Dvalishvili przetrwał ciężkie chwile i skończył Marlona Moraesa. Szalona walka! [WIDEO]

Merab Dvalishvili (14-4) pokonał Marlona Moraesa (23-9-1) w pojedynku zamykającym kartę wstępną gali UFC 266. Gruzin wygrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie choć w pierwszej był bliski porażki.

Pojedynek rozpoczął się od wymiany niskich kopnięć. Potem w ruch poszły też pięści. Dvalishvili zdołał obalić rywala, ale nie utrzymał go długo. Moares kapitalnie skontrował Gruzina i sprawił, ze ten mocno się zachwiał. “Magic” ruszył za akcją i wydawało się, że jest blisko skończenia. Mimo wszystko Dvalishvili przetrwał i ponownie obalił przeciwnika.”The Machine” obijał Moraesa, przede wszystkim na korpus. Potem dołozył jednak również mocne ground&pound na głowę. Potężne młotki spadały na głowę przeciwnika.

Dvalishvili dość szybko zdołał obalić rywala w rundzie drugiej. Tu ponownie używał swojego ground&pound. Pięści i łokcie Gruzina lądowały na twarzy przeciwnika. Mimo wszystko Moraes zdołał się pozbierać. Podniósł się i próbował docisnąć rywala do siatki. Dvalishvili wybronił to jednak i ponownie obijał rywala. Kolejne ciosy bez odpowiedzi sprawiły, że sędzia zdecydował o przerwaniu pojedynku.

To już siódme z rzędu zwycięstwo z rzędu Gruzina.

Zobacz także:

Jon Jones aresztowany! Zamiast walczyć w oktagonie woli bić domowników!

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones ponownie aresztowany! “Bones” tuż po uczestnictwie w uroczystości włączenia jego pierwszej walki z Alexandrem Gustafssonem do Galerii Sław UFC został zatrzymany przez policję w Las Vegas.

Max Holloway vs. Yair Rodriguez walką wieczoru listopadowej gali UFC

Max Holloway (22-6) i Yair Rodriguez (13-2, 1 N/C) mają zmierzyć się w walce wieczoru gali UFC, którą zaplanowaną na listopad. Jest to starcie w ścisłej czołówce kategorii piórkowej. Holloway zajmuje obecnie 1. miejsce w rankingu dywizji do 145 funtów podczas gdy Rodriguez jest trzeci.