MMA PLUFCUFC 266: Chris Daukaus był blisko w 1. rundzie. W drugiej dopełnił dzieła zniszczenia! [WIDEO]

UFC 266: Chris Daukaus był blisko w 1. rundzie. W drugiej dopełnił dzieła zniszczenia! [WIDEO]

Chris Daukaus (12-3) pokonał Shamila Abrudakhimova (20-6) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie na karcie wstępnej gali UFC 266 w Las Vegas.

Początek walki był spokojny i brakowało ciosów. Daukaus przestrzelił podbródkowym. Amerykanin starał się skracać dystans i polować na mocne uderzenia. Abrudakhimov z czasem zaczął odpowiadać. Dobrze pracował ciosami prostymi. Daukaus wyciął go jednak kopnięciem. W końcówce rundy Amerykanin przycelował obszernym lewym sierpowym, po którym przeciwnik się przewrócił. Mimo mocnego ground&pound “Abrek” zdołał przetrwać.

Również w drugiej rundzie Daukaus ponownie wywierał presję. Po raz kolejny posłał ciosem na deski rywala. Tym razem spuścił potężne łokcie w parterze i spowodował, że sędzia przerwał walkę.

Dla Amerykanina to już czwarte zwycięstwo w oktagonie UFC. Wygrana nad siódmym w rankingu wagi ciężkiej Abdurakhimovem z pewnością zapewni mu awans w tym zestawieniu.

Zobacz także:

Jon Jones aresztowany! Zamiast walczyć w oktagonie woli bić domowników!

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones ponownie aresztowany! “Bones” tuż po uczestnictwie w uroczystości włączenia jego pierwszej walki z Alexandrem Gustafssonem do Galerii Sław UFC został zatrzymany przez policję w Las Vegas.

Max Holloway vs. Yair Rodriguez walką wieczoru listopadowej gali UFC

Max Holloway (22-6) i Yair Rodriguez (13-2, 1 N/C) mają zmierzyć się w walce wieczoru gali UFC, którą zaplanowaną na listopad. Jest to starcie w ścisłej czołówce kategorii piórkowej. Holloway zajmuje obecnie 1. miejsce w rankingu dywizji do 145 funtów podczas gdy Rodriguez jest trzeci.