MMA PLNajnowszeUFCUFC 263: Paul Craig uszkodził Hillowi rękę. Mocno spóźniona reakcja sędziego! [WIDEO]

Paul Craig (15-4-1) w brutalny sposób pokonał Jamahala Hilla (8-1, 1 N/C) pojedynku rozpoczynającym kartę główną gali UFC 263.

UFC 263 Paul Craig

Początek walki był dość badawczy. Kilka nieśmiałych prób kopnięć. Craig postanowił wciągnąć przeciwnika do parteru. Tam Szkot spróbowął balachy. Pierwsza próba sięnie powiodła. Przy drugiej jednak Craig… złamał rywalowi rękę. Jeszcze długo sędzia jednak nie zareagował na tę sytuacją. W tym czasie “Bearjew” zadał jeszcze kilkanaście kolejnych ciosów unieruchomionemu przeciwnikowi. W końcu pojedynek został przerwany.

Oficjalny czas zakończenie pojedynku to minuta i 59 sekund pierwszej rundy. Formalnie przerwanie uznano za techniczny nokaut. Paul Craig po raz kolejny pokazał jak niebezpieczny jest z pleców. W swojej karierze Szkot wszystkie zwycięstwa odnosił przed czasem. Dziś zadał zaś przeciwnikowi pierwszą porażkę w karierze.

AKTUALIZACJA:

Jak dowiedzieliśmy się później ręka Hilla nie została złamana a jedynie wybita ze stawu. Po gali nastawiono kończynę.

THE WAR 1 – wyniki. Adam “Viking” Biegański zgarnia 50 tysięcy złotych. Finał ekip przełożony po ciężkich urazach!

Za nami pierwsza gala organizacji THE WAR. Podczas jej trwania odbyły się dwa turnieje, ale tylko jeden z nich znalazł rozstrzygnięcie.

PFL 2021 #4: Marcin Held przegrywa zdecydowanie na punkty z Olivierem Aubin-Mercierem [WIDEO]

Marcin Held (27-8) przegrał jednogłośną decyzją z Olivieren Aubin-Mercieriem (12-5) podczas gali PFL 2021#4 w Atlatnic City.