MMA PLUFCUFC 262: Edson Barboza skończył przed czasem Shane’a Burgosa po wojnie w oktagonie! [WIDEO]

UFC 262: Edson Barboza skończył przed czasem Shane’a Burgosa po wojnie w oktagonie! [WIDEO]

 Edson Barboza (22-9) pokonał Shane’a Burgosa (13-3) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie na gali UFC 262 w Houston.

Od początku walki zawodnicy ruszyli na siebie. Burgos szedł do przodu z ciosami. Barboza zaś siekał potężne lowkicki. “Hurricane” punktował kolejnymi prostymi, ale kopnięcia Brazylijczyka z pewnością stanowiły dla niego problem. Burgos bardzo dobrze pracował swoim boksem trafiając na głowę i tułów. Barboza zaś popisał się efektowną obrotówką. Kolejne kopnięcie a potem cios wstrząsnął też Burgosem.

Burgos wywierał presję na przeciwniku. Barboza jednak również dobrze pracował ciosami. Kopnięć ze strony Brazylijczyka była już mniej ale od czasu do czasu korzystał również z tej broni. Barboza za to znakomicie trafiał w kombinacjach bokserskich to na tułów to na głowę. Burgos wciąż był w grze i miał też dobre fragmenty.

Podczas przerwy między rundami trzeba było zająć się krwawiącą nogą Barbozy. Brazylijczyk wyszedł jednak do trzeciej rundy i dalej nie ustępował w atakach. Po jednym z obszernych ciosów Brazylijczyka Burgos po chwili stracił równowagę i upadł. Barboza dopadł do niego i zadał kilka ciosów. Sędzia przerwał walkę!

Zobacz także:

UFC 262 – wyniki

Kolejna numerowana gala UFC, podczas której na trybunach pojawią się kibice. Wyłoniony zostanie nowy mistrz wagi lekkiej, którym zostanie Charles Oliveira lub Michael Chandler. Do oktagonu powraca też Tony Ferguson.

Marcin Held poznał kolejnego rywala w walce o milion dolarów. To były zawodnik UFC

Właśnie poznaliśmy rozpiskę gali PFL 2021 #4, na której kolejne pojedynki stoczą zawodnicy kategorii lekkiej oraz piórkowej. Wiadomo już z kim zmierzy się również Marcin Held (27-7).