MMA PLUFCUFC 261: Valentina Shevchenko poza zasięgiem Jessiki Andrade. “Bullet” rozbiła rywalkę [WIDEO]

UFC 261: Valentina Shevchenko poza zasięgiem Jessiki Andrade. “Bullet” rozbiła rywalkę [WIDEO]

Valentina Shevchenko (21-3) wciąż na tronie! “Bullet” pokonała Jessikę Andrade (21-9) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie w walce o pas wagi muszej na gali UFC 261.

Shevchenko zapunktowała kilka razy lewym prostym. Później “Bullet’ sprowadził rywalkę, po chwili zrobiła to ponownie. Andrade była w stanie się jednak podnieść. Pojedynek wrócił do stójki. Kolejne znakomite ciosy mistrzyni wagi muszej dochodziły do celu. Andrade doprowadziła jednak do klinczu. Dociskała do siatki, lecz po chwili została przewrócona przez Shevchenko. “Bullet” wpięła się za plecy i szukała poddania. Brazylijka wybroniła się jednak. Wciaż jednak Shevchenko miała dominującą pozycję. Kirgizka obijała rywalkę kolanami. Później zaś odciągnęła pretendentkę od siatki i ponownie obaliła. Shevchenko zakończyła rundę w pozycji bocznej.

Krótka wymiana, klincz i po nieco ponad 20 sekundach rundy drugiej Shevchenko ponownie obala. Była mistrzyni kategorii słomkowej znalazła się na plecach. “Bullet” miała bowiem pozycję boczną. Mimo wszystko Andade wstała. Co prawda przez kilkadziesiąt sekund “Bate Estaca” dociskała do siatki jednakże szybko sprawa wróciła do “normy” i Shevchenko obaliła. Mistrzyni tym razem wykluczyła rękę rywalki i zaczęła ją potwornie obijać łokciami. Kolejne uderzenia bez możliwości odpowiedzi sprawiły, że pojedynek został przerwany.

Była to już piąta obrona mistrzowskiego pasa Shevchenko.

Zobacz także:

UFC 261 – wyniki

Po raz pierwszy od ponad roku na gali UFC pojawią się widzowie. W rozpisce znalazły się aż trzy walki mistrzowskie z rewanżowym starcie Kamaru Usmana z Jorge Masvidalem na czele.

Jon Jones chciał 30 milionów za walkę z Ngannou w UFC? Amerykanin odpowiada!

W sieci pojawiły się informacje sugerujące, jakoby Jon Jones chciał 30 milionów dolarów za walkę z Francisem Ngannou w oktagonie UFC. Stawką tego pojedynku miałby być pas mistrzowski wagi ciężkiej.