MMA PLUFCUFC 261: Anthony Smith zwycięża walkę przez kontuzję Jimmy’ego Crute [WIDEO]

UFC 261: Anthony Smith zwycięża walkę przez kontuzję Jimmy’ego Crute [WIDEO]

Anthony Smith (35-16) pokonał Jimmy’ego Crute (12-2) w pojedynku rozpoczynającym kartę główną gali UFC 261. Rywal z powodu urazu nie mógł kontynuować walki po pierwszej rundzie.

Od początku walki Crute zajął miejsce w środku oktagonu. Australijczyk wyprowadzał niskie kopnięcia. Był jednak stopowany prostymi ze strony Smitha. Amerykanin znakomicie punktował lewą ręką. Przymierzył też prawym sierpowym. Crute z pewnością odczuwał te ciosy. Sam dobrze kopał, ale to po kopnięciu rywala utracił równowagę odnosząc kontuzję. Mimo wszystko…. chwilę później to właśnie Australijczyk znalazł się w w dogodnej pozycji w parterze. Po zadaniu kilu ciosów był chwilowy powrót do stójki, ale “The Brute” szybko z powrotem sprowadził.

Niestety uraz okazał się zbyt poważny i Crute nie mógł wyjść do drugiej rundy. Oznacza to, że pojedynek zwyciężył Smith.

Zobacz także:

UFC 261 – wyniki

Po raz pierwszy od ponad roku na gali UFC pojawią się widzowie. W rozpisce znalazły się aż trzy walki mistrzowskie z rewanżowym starcie Kamaru Usmana z Jorge Masvidalem na czele.

Fame MMA: Marcin Dubiel chce walczyć z… Wardęgą!

Znany polski influencer – Marcin Dubiel, wyraził w ostatnim cage’u, chęć stoczenia pojedynku z innym YouTuberem – Sylwester Wardęgą. Czy zatem walka dwóch gwiazd Fame MMA dojdzie do skutku?