MMA PLUFCUFC 260: Sean O’Malley skończył Thomasa Almeidę w 3. rundzie… choć mógł w pierwszej [WIDEO]

UFC 260: Sean O’Malley skończył Thomasa Almeidę w 3. rundzie… choć mógł w pierwszej [WIDEO]

Foto: UFC Europe on Twitter

Sean O’Malley (13-1) pokonał Thomasa Almeidę (22-5) przez nokaut w trzeciej rundzie podczas gali UFC 260 w Las Vegas.

O’Malley od razu przeszedł do ataku. Niskie kopnięcia i ciosy proste ze strony Amerykanina. “Sugar” zakręcił też kopnięciem na korpus. Almeida przeprowadził szarżę, lecz przeciwnik nie miał z nią problemów. O”Malley wysokim kopnięciem naruszył przeciwnika a potem poprawił lewsym sierpowym. Był bliski skończenia, ale odpuścił. Nonszalancka postawa Amerykanina. Almeida dostał w ten sposób czas, aby dojść do siebie. Brazylijczyk przyjął jednak kolejne kilka ciosów a potem potem ponownie high kick.

“Sugar” kontrolował dalej sytuację w oktagonie w rundzie drugiej, z czasem zaczął mieć jednak probley. . O”Malley korzystał z przewagi zasięgu, stosował też dobre kopnięcia na kolano. Almeida miał swoje momenty, jednakże przeciwnik świetnym poruszaniem był w stanie unikać jego ciosów. O”Malley wyprowadził kilka dobrych prostych i zamknął przeciwnika na siatce. Potem po nieudanym latającym kolanie pod koniec rundy Amerykanin znalazł się na deskach.

Kopnięcia na łydkę przestawiały Brazylijczyka. O’Malley fragmentami dał się spychać. Potem jednak “Sugar” trafił wysokim kopnięciem, dołożył do tego też kombinacje ciosów. O’Malley dobrze punktował prostymi, unikał też uderzeń oponenta. “Sugar” ponownie posłał przeciwnika na deski. Poprawił jeszcze potężnym ciosem wymierzonym w leżącego rywala i w ten sposób zakończył pojedynek.