MMA PLJan BłachowiczUFC 259: Jon Jones komentuje zwycięstwo Jana Błachowicza!

UFC 259: Jon Jones komentuje zwycięstwo Jana Błachowicza!

Jan Błachowicz (28-8) znów to zrobił! Polak sprawił niespodziankę w Las Vegas na gali UFC 259. Podopieczny Roberta Jocza i Roberta Złotkowskiego jednogłośną decyzją sędziów pokonał faworyzowanego Israela Adesanyę (20-1). Mamy pierwsze komentarze ”Bonesa” po starciu na szczycie kategorii półciężkiej.

Przypomnijmy, że Nigeryjczyk po następnej obronie pasa w kategorii średniej nie widział już godnych i ciekawych rywali. Tym samym postanowił przejść wagę wyżej – co nie przyniosło mu sukcesu. Dla “The Last Stylebender” była to pierwsza zawodowa przegrana w MMA.

Jon Jones reaguje na zwycięstwo Błachowicza!

Jan Błachowicz (28-8) podczas UFC 259 po raz pierwszy obronił tytuł kategorii półciężkiej. Polak po 5-rundach pokonał na punkty Israela Adesanyę (20-1).

Na zwycięstwo 38-latka zareagował Jon Jones (26-1). Warto zaznaczyć, że Adesanya aspirował do starcia z ”Bonesem”.

Odważ się być wielkim! Dobra robota dzieciaku!

Desperacko

Jeśli kiedykolwiek pisaliście mi, że Izzy mnie pokona to walnijcie się w łeb

Dobra robota Jan, zostały 2 minuty do końca ale Izzy jest na plecach, świetne zwycięstwo. Nie spodziewam się żadnej niespodzianki

Nie mogę się doczekać aż zmuszę tę dziwkę żeby odwołała swoje słowa

Zobacz także:

Udostępniono karty punktowe z walki Błachowicz-Adesanya! Widzieliście?

Za nami gala UFC 259 i walka Jana Błachowicza z Israelem Adesanyą! Okazuje się, że Polak wygrał to starcie bardzo pewnie na kartach sędziów!

Gamrot komentuje zwycięstwo Błachowicza! Kto teraz czeka na drugą walkę ”Gamera”?

Były mistrz KSW i nowa siła w organizacji UFC Mateusz Gamrot zabrał głos po walce Jana Błachowicza z Israelem Adesanyą! Polak w walce wieczoru minionej gali UFC 259 pewnie wypunktował Nigeryjczyka i został mistrzem wagi półciężkiej UFC.

Możliwość komentowania została wyłączona.