MMA PLConor McGregorUFC 257: Khamzat Chimaev wyśmiał McGregora!

UFC 257: Khamzat Chimaev wyśmiał McGregora!

Foto: Khamzat Chimaev facebook

Khamzat Chimaev (9-0) ma świadomość w jakim momencie najlepiej wbić szpilkę… ”Borz” w mediach społecznościowych wyśmiał Conora McGregora (22-5) po jego przegranej z Dustinem Poirierem (27-6).

Przypomnijmy, że w przeszłości Chimaev chciał pobić McGregora za to, że znieważył on Khabiba Nurmagomedova (29-0). Było to oczywiście przed planowaną walką Irlandczyka z “Orłem”. Wówczas z ust McGregora padały mocne słowa atakujące Khabiba Nurmagomedova. Chimaev chciał wziąć osobisty odwet na Irlandczyku.

Chimaev na co dzień trenuje w Szwecji, ale przed walką Conora McGregora z Khabibem Nurmagomedovowem, do której doszło na gali UFC 229, udał się do Irlandii. Pretekstem podróży była pomoc Irlandczykowi w przygotowaniach. Faktycznym jego celem jednak było zrobienie krzywdy McGregorowi.

Tak, wylądowałem w Irlandii i czekałem na lotnisku. Wtedy zatrzymano mnie po raz pierwszy, ale po chwili pozwolono mi iść dalej. Kiedy wychodziłem z lotniska, znowu mnie zatrzymano. Byli tam umundurowani faceci, jakieś siły specjalne. Powiedzieli mi, że nie mogę dalej iść. Nie rozumiałem co do mnie mówili, bo w tamtym czasie mój angielski był bardzo słaby. Nawet teraz nie jest z tym dobrze. Zawieźli mnie na komisariat i trzymali tam osiem godzin. Nikt mnie nie przesłuchiwał. Po prostu siedziałem sam w celi. Robiłem pompki i przysiady, nawet nie dali mi nic do jedzenia. Po jakimś czasie powiedzieli, że muszę wracać do Szwecji. Powiedzieli, że na lotnisku czeka na mnie samolot. Zawieźli mnie tam i odesłali z powrotem.

Khamzat Chimaev wyśmiał McGregora!

Khamzat Chimaev (9-0) zamierza być bezlitosny. ”Borz” ma świadomość, że McGregor przeżywa ciężkie chwile. Chimaev w mediach społecznościowych skomentował walkę Conora z Dustinem Poirierem (27-6).

Chimaev swój najbliższy pojedynek ma stoczyć trzynastego marca. Będzie to następna próba doprowadzenia do jego walki z Leonem Edwardsem. Ostatnim razem plany pokrzyżował koronawirus, który pozostawił ślady w organizmie ”Borza”.

Dla Khamzata będzie to największe wyzwanie w karierze. Ponadto będzie miał okazję w bardzo krótkim czasie awansować w rankingu największej organizacji na świecie.

Zobacz także:

Piątkowska wygrywa w sądzie z Brodnicką! Jaka kara dla ”Cleo”?

Ewe Brodnicką czeka sromotna kara. Poznaliśmy szczegóły sprawy sądowej na linii Piątkowska-Brodnicka

Rewanż pomiędzy Adamkiem, a Saletą? To możliwe!

Niewykluczone, że w czerwcu dojdzie do rewanżowego starcia. Tomasz Adamek vs Przemysław Saleta II, co wy na to?