MMA PLNajnowszeUFCUFC 256: Kevin Holland będąc na plecach… ciężko nokautuje “Jacare”! [WIDEO]

UFC 256: Kevin Holland będąc na plecach… ciężko nokautuje “Jacare”! [WIDEO]

Kevin Holland (21-5) w niespotykany sposób skończył Ronaldo “Jacare” Souzę (26-9, 1 N/C) w pierwszej rundzie na gali UFC 256.

UFC 256 Kevin Holland

Holland ruszył do ataku.. Po kopnięciu dał się jednak obalić. Amerykanin był aktywny z dołu, zdołał też wstać. “Jacare” jednak nie odpuszczał. Brazylijczyk rozpiął gilotynę rywala i położył go. Holland niespodziewanie w parterze zaczął potężnie trafiać przeciwnika. Kilka potężnych ciosów kompletnie odcięło “Jacare”. Pojedynek został przerwany!

Cała walka trwała tylko minutę i 45 sekund. Kevin Holland kończy w niesamowitym stylu znakomity 2020 rok. Wygrał pięć walk w jednym roku kalendarzowym jako trzeci zawodnik w historii UFC. Na dodatek zrobił to w rekordowym czasie 7 miesięcy.

Ostatnia numerowana gala UFC w tym roku. W rozpisce m.in broniący pasa wagi muszej Deveison Figueiredo czy też Tony Ferguson.