MMA PLUFCUFC 254: Magomed Ankalaev po raz kolejny wygrywa z Ionem Cutelabą przed czasem [WIDEO]

UFC 254: Magomed Ankalaev po raz kolejny wygrywa z Ionem Cutelabą przed czasem [WIDEO]

Magomed Ankalaev (14-1) już w pierwszej rundzie znokautował Iona Cutelabę (15-6, 1 N/C) w pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC 254.

Zawodnicy zaczęli dość spokojnie, na początek niskie kopnięcia. Cutelaba próbował wypadów z ciosami. Ankalaev odpowiadał przede wszystkim kopnięciami, ale dokładał do tego również ciosy. Rosjanin świetnie trafił rywala w kontrze. Ankalaev cofał się, ale wciąż pozostawał groźny. Po długim lewym prostym zawodnik z Mołdawii na moment zapoznał się z deskami. Ankalaev raz jeszcze trafił perfekcyjnie w kontrze i Cutelaba padł po raz kolejny. Rosjanin dołożył jeszcze kilka ciosów w parterze i walka została zakończona.

To już czwarte zwycięstwo z rzędu Ankalaeva w organizacji UFC.

Był to rewanż za pojedynek z UFC on ESPN+ 27 z lutego tego roku. Wtedy to Ankalaev wygrał po zaledwie 38 sekund. Jednak ze względu na kontrowersyjne przerwanie kilkukrotnie próbowano zestawić starcie rewanżowe, aż w końcu udało się to na UFC 254.

Zobacz także:

UFC 254 – wyniki

Organizacja UFC kończy miesięczny pobyt na Fight Island hitową galą UFC 254. Zwieńczy ją unifikacyjna walka o pas wagi lekkiej – Khbib Nurmagomedov vs. Justin Gaethje. W rozpisce również inne ciekawe pojedynki.