MMA PLUFCUFC 254: Alexander Volkov kończy Walta Harrisa kopnięciem na tułów! [WIDEO]

UFC 254: Alexander Volkov kończy Walta Harrisa kopnięciem na tułów! [WIDEO]

Alexander Volkov (32-8) pokonał Walta Harrisa (13-9, 1 N/C) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie na gali UFC 254 na Fight Island.

Volkov zajął miejsce na środku klatki. Harris wypadał jednak w jego kierunku z mocnymi ciosami. Volkov był w stanie trafiać w tempo i korzystając z przewagi zasięgu trafił prostymi. “Drago” kopał na tułów, do celu dochodziły też jego kolejne proste. Rosjanin przyjął kilka ciosów, lecz nadal napierał na rywala. Postawa Volkova była rozważna. Ponad 2-metrowy zawodnik ten korzystał ze swoich znakomitych warunków fizycznych. Volkov zaatakował przeciwnika serią ciosów zaznaczając swą przewagę w pierwszej rundzie.

W kolejnej rundzie Harris zaczął od postraszenia obszernym ciosem po zmyłce. Volkov trafił frontalnym kopnięciem na tułów i jego przeciwnik zwinął się z bólu. “Drago” poprawił jeszcze kilkoma ciosami i zakończył pojedynek.

Zobacz także:

UFC 254 – wyniki

Organizacja UFC kończy miesięczny pobyt na Fight Island hitową galą UFC 254. Zwieńczy ją unifikacyjna walka o pas wagi lekkiej – Khbib Nurmagomedov vs. Justin Gaethje. W rozpisce również inne ciekawe pojedynki.