MMA PLJan BłachowiczUFC 253: Tak w Polsce i na świecie zareagowano po zwycięstwie Jana Błachowicza!

UFC 253: Tak w Polsce i na świecie zareagowano po zwycięstwie Jana Błachowicza!

Foto: UFC Europe twitter

Jan Błachowicz (27-8) z soboty na niedzielę stoczył najważniejszy pojedynek w karierze. Polak podczas UFC 253 został nowym pełnoprawnym mistrzem kategorii półciężkiej. ”Cieszyński Książę” w drugiej odsłonie zastopował Dominicka Reyesa (12-2).

Trzeba przyznać, że przed walką były mistrz KSW mógł liczyć na duże wsparcie kibiców. Błachowicz aktualnie może pochwalić się passą czterech wygranych z rzędu – w tym trzech efektownie zakończonych przed czasem. Błachowicz w ostatnim czasie znokautował byłego mistrza wagi średniej Luke Rockohlda, Coreya Andersona oraz w sobotę wspomnianego Dominicka Reyesa.

Dużo gratulacji w stronę Jana Błachowicza!

Jan Błachowicz (27-8) pokazał się z niesamowitej strony podczas UFC 253. Tym samym bez zaskoczenia po walce spłynęło mnóstwo gratulacji w jego stronę. Mowa tutaj o Polsce, ale i również uznanych zawodnikach zagranicy. Sami zobaczcie.

Zobacz także:

UFC 253: Israel Adesanya kończy Paulo Costę w 2. rundzie [WIDEO]

Israel Adesanya (20-0) pokonał Paulo Costę (13-1) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie walki wieczoru gali UFC 253 na Fight Island. Dwóch niepokonanych do tej pory zawodników walczyło o posiadany przez Nigeryjczyka pas kategorii średniej.

Ile Jan Błachowicz zgarnie za walkę o pas UFC? Padły kwoty!

Jesteście ciekawi ile Jan Błachowicz zgarnie za walkę o pas mistrzowski UFC? Na Twitterze możemy zaobserwować rozmowę dziennikarzy, w której udział brał Przemysław Garczarczyk, który podał kwoty, na jakie może liczyć Polak.