MMA PLJan BłachowiczUFC 253: Reyes ma kowadło w ręce! Zobaczcie wygrane przed czasem rywala Jana Blachowicza!

UFC 253: Reyes ma kowadło w ręce! Zobaczcie wygrane przed czasem rywala Jana Blachowicza!

Już w najbliższą sobotę w Abu Dhabi podczas UFC 253 zobaczymy starcie o pełnoprawny pas kategorii półciężkiej. Nasz reprezentant Jan Błachowicz (26-8) zmierzy się z niebezpiecznym Dominickiem Reyesem (12-1).

W ostatniej walce Dominick Reyes stanął przed szansą mistrzowską. Amerykanin na początku lutego sprawił wielkie problemy mistrzowi. Po 5-rundach ostatecznie ”Bones” wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Trzeba przyznać, że dla wielu ta decyzja należała do dyskusyjnych.

Tak Reyes kończył swoje walki przed czasem w UFC!

30-latek zadebiutował w UFC z hukiem! Dominick pod koniec czerwca 2017 roku wystąpił w Oklahomie. Reyes potrzebował zaledwie 29 sekund na znokautowanie Joachima Christensena. Pierwsza walka i od razu  Amerykanin doceniony bonusem za występ wieczoru!

Niecałe sześć miesięcy później Dominick wystąpił na numerowanej gali UFC 218. Dominick w Detroit już w pierwszej odsłonie (duszeniem zza pleców) podał Jeremy Kimballa (17-9).

“The Devastator” w maju wystąpił na pierwszej w historii gali UFC w Chille. Reyes po niecałych trzech minutach znokautował twardego Jareda Cannoniera (13-4). Przypomnijmy, że Jared zdecydował się przejść do wagi średniej, w której po jedenej potencjalnej wygranej może stanąć przed wielką szansą.

30-latek ostatni pojedynek przed czasem skończył w pazdzierniku poprzedniego roku. Reyes podczas UFC on ESPN 6 przywitał w nowej wadze Chrisa Weidmana czyli byłego mistrza wagi średniej. Dominick potrzebował zaledwie minuty i 43 sekund na znokautowanie rodaka. Dodać trzeba, że starcie Reyesa było walką wieczoru, a skończenie ponownie został docenione bonusem za występ wieczoru.

Wszystkie skończenia w wykonaniu Dominicka Reyesa w materiale poniżej.

Zobacz także:

Prezydent UFC o walce Błachowicza! Jak bardzo czekacie na sobotę?

Dana White skomentował nadchodzącą walkę o pas kategorii półciężkiej. Jan Błachowicz już w tym momencie pisze piękną historię w polskim MMA

”Polak” miał wypadek samochodowy.. Czekacie na jego następną walę w FAME MMA?

Adrian Polański ostatniego czasu nie może zaliczyć do udanych. Tym razem w mediach społecznościowych poinformował, że mieli wypadek samochodowy