MMA PLUFCUFC 252: Marlon Vera sprawia niespodziankę. Ekwadorczyk zabiera zero z rekordu ”Sugara”! [WIDEO]

UFC 252: Marlon Vera sprawia niespodziankę. Ekwadorczyk zabiera zero z rekordu ”Sugara”! [WIDEO]

Marlon Vera (18-6-1) w tak zwanym co-main evencie sprawia dużą niespodziankę. Reprezentant Ekwadoru już w pierwszej rundzie pokonał faworyzowanego Seana O’Malley (12-1). Dla Amerykanina była to pierwsza przegrana w karierze. ”Chito” tym samym udanie odbudował się po ostatniej dyskusyjnej przegranej.

Obaj rozpoczęli od licznych niskich kopnięć. Amerykanin zrobił wrażenie celnym middel-kickiem. Sean oczywiście dalej pokazywał swój nieszablonowy styl, a dodatkowo pod siatką czekał na rywala i zapraszał do wymian. Aż do czasu.. O’Malley wyraźnie doznał kontuzji nogi.

Vera nie wypuścił to już z rąk! Ekwadorczyk licznie okopywał nogę swojego przeciwnika. Dodatkowo nacierał z następnymi seriami ciosów. Widać było, że to mocno doskwiera, gdy O’Malley poślizgnął się i z grymasem bólu padł na matę. Vera w parterze wyprowadził straszliwe łokcie, które były tylko dokończeniem dzieła zniszczenia!

Zobacz także:

Czemu McGregor wciąż jest w rankingach UFC?

O komentarz całej sprawy poproszony został Dana White, który jednak nie zna jednoznacznej odpowiedzi w tej kwestii. Wychodzi na to, że prezydent UFC sam nie wie czemu Irlandczyk widnieje w rankingach,

Czy dojdzie do rewanżu McGregor vs. Nurmagomedov?

Niestety nic jeszcze nie zostało potwierdzone, ale wszystko wskazuje, że jest na to duża szansa. Nurmagomedov wyraził chęć rewanżu.