MMA PLUFCUFC 250 ze względu na COVID-19 zostanie przeniesiona z Brazylii do USA! Co z Aldo i Shogunem?

UFC 250 ze względu na COVID-19 zostanie przeniesiona z Brazylii do USA! Co z Aldo i Shogunem?

Wszystko wskazuje na to, że ze względu na postępującą pandemię COVID-19 gala UFC 250 nie odbędzie się w Sao Paulo, a na terenie Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo natomiast, co z największymi brazylijskimi gwiazdami, które miały wziąć udział w tej imprezie – Jose Aldo i Shogunem Ruą.

Co prawda, miejsce zorganizowania gali UFC 249 i co za tym idzie UFC 250 pozostaje tajemnicą, ale największa organizacja MMA na świecie robi wszystko, by do tych imprez doprowadzić.

Jak donosi portal Combate, UFC już działa w sprawie przeniesienia gali na teren Stanów Zjednoczonych, a pracownicy amerykańskiego giganta kontaktowali się już z Jose Aldo i Shogunem Ruą, by uzgodnić potencjalny transport tej dwójki do USA.

Gala UFC 250 zawiera w karcie walk wiele innych Brazylijczyków, ale nie wiadomo, czy uda się wszystkich przenieść do Stanów Zjednoczonych, by normalnie zorganizować imprezę z ich udziałem.

Przypominamy, że Jose Aldo na gali UFC 250 ma zmierzyć się z mistrzem wagi koguciej Henrym Cejudo, natomiast Shogun Rua ma skrzyżować rękawice w trzeciej swojej walce z Antonio Rogeiro Noguerią.

Gala UFC 250 ma odbyć się 9 maja.