MMA PLNajnowszeUFCUFC 250: Aljamain Sterling dusi do nieprzytomności Cory’ego Sandhagena [WIDEO]

UFC 250: Aljamain Sterling dusi do nieprzytomności Cory’ego Sandhagena [WIDEO]

Aljamain Sterling (19-3) poddał Cory’ego Sandhagena (12-2) w pierwszej rundzie na UFC 250 w Las Vegas. Pojedynek ten prawdopodobnie wyłonił pretendenta do pasa wagi koguciej.

UFC 250 Sterling Sanhagen

Sterling zaczął od wywiernia presji na rywala. “Funk Master” przyparł przeciwnika do siatki i zajął jego plecy. Udało mu się przenieść walkę do parteru, gdzie próbował poddania po naciskówce. Sandhagen wybronił się, lecz wciąż miał przeciwnika za plecami. Sterling tym razem przełożył rękę pod brodą i dopiął duszenie. Jego rywal na moment “odpłynął” i walkę przerwano.

Cała walka trwała niespełna półtorej minuty. Sterling wygrał już piąty pojedynek z rzędu. W kolejnym pojedynku “Funk Master” powinien zawalczyć już o mistrzowski pas.

Tym razem numerowana gala w UFC Apex w Las Vegas. Wyniki gali UFC 250.