MMA PLNajnowszeUFCUFC 244: Corey Anderson kończy Johnny’ego Walkera w 1. rundzie [WIDEO]

UFC 244: Corey Anderson kończy Johnny’ego Walkera w 1. rundzie [WIDEO]

Corey Anderson (13-4) szybko pokonał Johnny’ego Walkera (17-4) w pojedynku zamykającym kartę wstępną gali UFC 244 w Madison Square Garden.

UFC 244 Anderson Walker

Od początku pojedynku Walker był bardzo ruchliwy. Anderson po kilkunastu sekundach ruszył po klincz, lecz rywal zdołał to odwrócić. Później jednak Anderson zaatakował kilkoma ciosami, po których rywal upadł Brazylijczyk zdołał się podnieść, lecz  wciąż był atakowany kolejnymi ciosami. Po jednym z mocnych udzerzeń pod siatką sędzia zdecydował w końcu o przerwaniu pojedynku.

Cały pojedynek trwał zaledwie 2 minuty i 7 sekund. Anderson wygrał tym samym czwartą walkę z rzędu. Wcześniej pokonywał takich zawodników jak Patrick Cummins, Glover Teixeira czy Ilir Latifi.