MMA PLNajnowszeUFCUFC 235: Johnny Walker nokautuje latającym kolanem. Pierwsza akcja w walce! [WIDEO]

Johnny Walker (17-3) po raz kolejny błyskawicznie rozprawił się z rywalem. Tym razem na gali UFC 235 jego ofiarą okazał się Misha Cirkunov (14-5).

UFC 235 Walker Cirkunov

Od początku walki Walker zajął środek klatki. Po upływie okoły połowy minuty Brazylijczyk wreszcie zaatakował. Trafił latającym kolanem. po którym Cirkunov padł na deski. Zawodnik ruszyl, aby dobić rywala i Herb Dean szybko przerwał walkę!

Cała walka trwała zaledwie 36 sekund! Było to już trzecie zwycięstwo Brazylijczyka w UFC. W poprzedniej walce potrzebował on zaledwie 15 sekund do efektownego nokautu na Justinie Ledecie (9-2, 1 N/C). Zawodnik ten trafił do UFC z brazylijskiej edycji programu Dana White’s Tuesday Night Contender Series.