MMA PLNajnowszeUFCUFC 232: Alexander Volkanovski ubija Chada Mendesa w drugiej rundzie! [WIDEO]

UFC 232: Alexander Volkanovski ubija Chada Mendesa w drugiej rundzie! [WIDEO]

W walce otwarcia karty głównej UFC 232 Alexander Volkanovski nie bez problemów ubił Chada Mendesa.

UFC 232 Volkanovski Mendes

Panowie z początku pojedynku wymieniali się pojedynczymi lowkickami. Australijczyk pierwszą próbę sprowadzenia przypłacił kontrą. Chad wszedł potem w bliski dystans i atakował serią. Volkanovski obronił próbę obalenia. Panowie powrócili do wymieniania lowkicków. Na 50 sekund przed końcem rundy Chad obala, ale Alexander szybko wstał. Na zakończenie rundy Volkanovski trafił w gardę Amerykanina wysokim kopnięciem.

Drugą rundę Mendes zaczął od latającego kolana na gardę rywala. Trafia Amerykanin sierpem i Volkanovski się chwieje. Ląduje na deskach ale wstaje. Mendes spokojnie bije kolejne sierpy. Australijczyk trafił prostym ale Mendes obronił się obaleniem. Po powrocie do do stójki Volkanovski znowu trafia prostymi. Mendes jednak znowu obala, tym razem zdobywa plecy na półtorej minuty przed końcem. Volkanovski wstaje i bije mocno Chada. Volkanovski trafia i Mendes pada na deski.

Volkanowski (19-1) Odniósł 16 zwycięstwo z rzędu. W tym roku wygrywał też z m.in. Darrenem Elkinsem i Jeremym Kennedym.
Mendes (18-5) powrócił do MMA po dwuletniej przerwie. W lipcu odprawił w pierwszej rundzie Mylesa Juriego.