MMA PLBez kategoriiUFC 107 nabiera kształtów!

UFC 107 nabiera kształtów!

ufc_logo_wallpaper1

Dziś zostały dodane 3 pojedynki jdo rozpiski gali UFC 107, która odbędzie się 12 grudnia na FedExForum w Memphis:

Waga półciężka: Quinton Jackson vs. Rashad Evans
Waga ciężka: Frank Mir vs. Cheick Kongo
Waga półśrednia: Thiago Alves vs. Paulo Thiago

Quinton Jackson to były mistrz UFC, który swój tytuł stracił podczas walki z Forrestem Gryffinem podczas UFC 86. Od tego czasu pokonał dwóch czołowych fighterów – Wanderlei’a Silvę i Keitha Jardine, a jego bilans walk w UFC to 4-1 .

Rashad Evans to także były mistrz UFC, który swój tytuł stracił w swojej ostatniej walce z Lyoto Machidą podczas UFC 98. Była to jego jedyna porażka w karierze.

Frank Mir to były mistrz wagi ciężkiej UFC, który stracił z powodu wypadku motocyklowego. Jednak w swojej ostatniej walce poniósł upokarzającą porażkę przegrywając z obecnym mistrzem UFC Brockiem Lesnarem.

Cheick Kongo jest francuskim fighterem MMA, zaliczanym do pierwszej dziesiątki zawodników UFC wagi ciężkiej, a słynie przede wszystkim ze swoich umiejętności walki w stójce.

Thiago Alves w swojej ostatniej walce na UFC 100 próbował zdobyć pas w swojej dywizji, jednak przegrał na punkty z rządzącym mistrzem poprzez jednogłosną decyzję sędziów.

Także Paulo Thiago odniósł porażkę na UFC 100 poprzez jednogłośną decyzję sędziów, a jego przeciwnikiem wtedy był Jon Fitch, przez wielu uznawany za nr 2 światowej dywizji półśredniej.