MMA PLBoksUdany rewanż Dilliana Whyte’a! Brytyjczyk zdemolował Rosjanina! [WIDEO]

Udany rewanż Dilliana Whyte’a! Brytyjczyk zdemolował Rosjanina! [WIDEO]

Dillian Whyte (28-2, 19 KO) może być z siebie zadowolony! Brytyjczyk nie pozostawił wątpliwości w rewanżu z Aleksandrem Powietkinem (36-3-1, 25 KO). Tym samym Brytyjczyk dalej liczy się w ścisłej czołówce wagi ciężkiej.

32-latek przed ostatnią niespodziewaną przegraną mógł pochwalić się kapitalną passą jedenastu zwycięstw z rzędu. Była to choćby wojna z Josephem Parkerem i dwukrotnie z Dereckiem Chisorą. Whyte dostał szansę na natychmiastowy rewanż, bo dalej ma nadzieje na walkę o pas mistrza świata w wadze ciężkiej.

Aleksandr po nieudanym starciu o pas Mistrza Świata z Anthony Joshuą walczył w kratkę. Rosjanin również na wyspach na dystansie 12 rund pewnie wypunktował Hughie Fury. Przed starciem z Whytem była też ważna walka z Michaelem Hunterem. Wojenka w Arabii Saudyjskiej zakończyła się remisem.

Whyte zdemolował Powietkina!

Tu nie było długiego wyczekiwania, a obszerne ciosy Whyte’a, które szybko wstrząsnęły rywalem. Rosjanin nie zamierzał stać w miejscu i często zaczynał akcje, ale jego ciosy nie robił takiego wrażenia.

Druga runda była już zdecydowanie lepsza w wykonaniu Powietkina. Dillian bił na doły, a Powietkin odpowiadał na górę czym mocno zaskoczył oponenta.

41-latek ryzykował i wdawał się w wymiany, ale przy tym przyjmował mordercze uderzenia z kontry. To był cud, że jeszcze w tym momencie nie zakończyło się to ciężkim nokautem.

Powietkin ponownie był w mocnych tarapatach, ale do samego końca szukał ciosu z kontry. Końcówka rundy, a wtedy następny zryw Brytyjczyka. Tym razem było już dokończenie dzieła zniszczenia…

Zobacz także:

Don Kasjo gotowy założyć się z Nitro o 100 tysięcy złotych! Przyjmie zakład?

Pojawia się sporo osób, które są przekonane, że Kasjusz Życiński przegra swój najbliższy pojedynek. Mowa tu o popularnym Sergiuszu ”Nitro” Górskim, który na swoim livie powiedział, że Norman Parke wygra z ”Don Kasjo” w 30-sekund. Na odpowiedź Kasjusza nie musieliśmy długo czekać.

Oleksandr Usyk dostał telefon z UFC! Będzie debiut w MMA?

To jest spora niespodzianka! Oleksandr Usyk (18-0, 13 KO) zdradził, że dostał propozycję od UFC, aby zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno mówiło sie o potencjalnej walce Ukraińca z Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO).