Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUnderground Boxing NightUczestnik Hotelu Paradise zaczepił Dawida Ambro! Ten w odpowiedzi… napisał wiersz!

Uczestnik Hotelu Paradise zaczepił Dawida Ambro! Ten w odpowiedzi… napisał wiersz!

W ostatnim czasie miała miejsce dość nietuzinkowa wymiana zdań w mediach społecznościowych. Uczestnik Hotelu Paradise postanowił “zaatakować” Dawida “Ambro” Ambroziaka. Ten odpowiedział w niepowtarzalny sposób. Napisał wiersz, który wzbudził pozytywne emocje w internecie.

Uczestnik Hotelu Paradise zaczepił Dawida Ambro! Ten w odpowiedzi... napisał wiersz!
Foto: Uczestnik Hotelu Paradise zaczepił Dawida Ambro! Ten w odpowiedzi... napisał wiersz!

Doszło do typowej sytuacji w świecie freak fightów, albowiem jeden z uczestników Hotel Paradise zaczepił na swoim Instastory Dawida Ambro, który jest już znany w świecie freak fightów, walczył on czterokrotnie w federacji FAME MMA odnosząc tam 2 zwycięstwa i 2 porażki oraz w ostatnim czasie w PRIME SHOW MMA, wygrywając obydwa swoje pojedynki przed czasem.

Ambro napisał wiersz

W sytuacji tej nie byłoby nic nadzwyczajnego, gdyby nie forma odpowiedzi Dawida na zaczepki Grzegorza. Zawodnicy freak fightów przyzwyczaili nas do wyzwisk, obrażania się nawzajem czy nawet wyzywania swoich rodzin, jednak Ambro na zaczepkę odpowiedział w nietypowy sposób jak na freak fighty – napisał dla niego krótki wiersz, który rozbawił wielu obserwatorów freak fightów.

Wiersz freak-fightera „poety” Dawida Ambro:

„Idzie Grześ przez wieś,
Bo z hotelu wraca
I pomyślał, że mu wpierdol się opłaca.
Wiec coś zjebał sie do Tybura,
Lecz ten mu powiedział, że jest rura
Teraz coś próbuje do mnie
Wiec go będę musiał jebnąć, powiem skromnie”.

Dawid Ambro Ambroziak w ostatnim czasie jest pochłonięty organizacją swojej gali Underground Boxing Night, która pierwszą edycję będzie miała już 24 września. Będą to walki bokserskie bez ringu, a arena walk będzie nieduża – 3x3m, organizator zapowiada, że dzięki temu walki będą dynamiczne i pełne emocji.

Jednak jak widać, Ambro znajduje i czas na odpowiadanie w kreatywny sposobów na zaczepki innych osób, które chciałyby spróbować swoich sił we freak fightach. Liczymy, że ta kreatywność Dawida również przełoży się na gale Underground Boxing Night i będziemy mieli nową, ciekawą federacje.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis