MMA PLElite FightersUczestniczka “Projektu Lady” w Elite Fighters!

Uczestniczka “Projektu Lady” w Elite Fighters!

Foto: Instagram/ Julia Jaroszewska

Uczestniczka “Projektu Lady” w tajemniczej organizacji Elite Fighters! Dołączenie do tego groma “elitarnych wojowników” organizacja przez gwiazdę TVN-owskiego programu ogłoszono w mediach społecznościowych.

Choć o Elite Fighters nie wiadomo dużo, to projekt ten zaczyna nabierać kształtów poprzez kontraktowanie kolejnych głośnych w mediach społecznościowych nazwisk.

Wystarczy powiedzieć, że Elie Fighters kusiło fanów na przykład pojedynkiem dwóch gangsterów – Miśka z Nadarzyna z Masą.

Uczestniczka “Projektu Lady” w Elite Fighters!

Teraz natomiast mamy kolejne oficjalne potwierdzenie zakontraktowania gwiazdy telewizyjnego show. Uczestniczka “Projektu Lady” Justyna “Sara” Jaroszewska wystąpi na najbliższej gali!

Tak przynajmniej wynika z wpisu, jaki pojawił się na oficjalnej stronie Elite Fighters:

“LADY JULIA👋
Uczestniczka a raczej największa zadymiara PROJEKTU LADY👱‍♀️Jak dobrze, że tam był tylko finał bo szkoda by było zmieniać taki charakter😈
@juliasara93 witaj na pokładzie!
#elitefighterspl #elite #julia #lady #ladyjulia #projektlady

Rywalka Lady Julii nie jest jeszcze znana, ale najprawdopodobniej jej nazwisko poznamy w najbliższym czasie.

I co – zainteresował Was projekt Elite Fighters?

Zobacz także:

Aleksandar Ilić vs. Tomasz Jakubiec na KSW 60

Widowiskowo walczący stójkowicz z Bałkanów, Aleksandar Ilić (12-4, 8 KO, 2 Sub) ponownie pojawi się w klatce KSW 24 kwietnia. Na gali KSW 60 rywalem „Jokera” będzie Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub). Starcie odbędzie się w limicie kategorii średniej.

”Syntol” poznał rywala! Mamy walkę wieczoru gali Najmana MMA VIP 2!

Już w czerwcu odbędzie się druga edycja MMA VIP organizowana przez Marcina Najmana. W tym momencie poznaliśmy walkę wieczoru nadchodzącego wydarzenia. Jednym z bohaterów będzie Szymon Komandos zwany jako ”Syntol”.

Mariusz Pudzianowski o Najmanie: W show biznesie fenomen!

Mariusz Pudzianowski (14-7) pojawił się we wczorajszym programie Kuby Wojewódzkiego. Padło tam pytanie o Marcina Najmana, z którym 44-latek mierzył się w zawodowym debiucie.