MMA PLFreak FightUczestniczka ”Projekt Lady” zadebiutuje w MMA! Jej przeciwniczka ma… 57-lat!

Uczestniczka ”Projekt Lady” zadebiutuje w MMA! Jej przeciwniczka ma… 57-lat!

To się dzieje naprawdę! O debiucie Julii Jaroszewskiej w mieszanych sztukach walki mówiło się od dłuższego czasu. Uczestniczka ”Projektu Lady” wystąpi trzydziestego lipca na Open Fights Night. Gala odbędzie się na plaży patelnia w Grabinie. 

Jaroszewska miała zadebiutować pod koniec sierpnia, ale na pierwszej edycji Elite Fighters. Ostatecznie jej starcie z Julią ”Queen of the Black” Pelc zostało odwołane.

Uczestniczka ”Projektu Lady” nie tak dawno wystąpiła na czwartej edycji Punch Down, gdy po decyzji sędziów pokonała Adriannę Śledź.

Znamy przeciwniczkę Jaroszewskiej!

Pojawił się problem z dobraniem odpowiedniej przeciwniczki dla Julii Jaroszewskiej. Open Fights Night zapytało kibiców – kto powinien zmierzyć się z Julią w debiucie. 90% śledzących wydarzenie chciało takiego starcia! Tym samym organizacja spełniła oczekiwania widzów.

Przeciwniczką Jaroszewskiej będzie Izabela Kisio-Skorupa, która ma już 57-lat. Jest to mocno kontrowersyjne zestawienie. Kisio znana jest jako aktorka drugoplanowa i osobowość internetowa. Przy Izabeli było głośno, gdy pojawił się konflikt z córką, również aktorką Aleksandrą Kisio. Skorupa miała też epizod w serialach.

Zacznijmy od tego, że miałam walczyć z inną przeciwniczką, ale swoim zachowaniem doprowadziłaś Iza do tego, że to z tobą stanę w oktagonie. To również decyzja Wasza, ponieważ ilość waszych wiadomości kierowana do mnie i federacji była rekordowa. Długo się zastanawiałam, czy powinnam była, ale skoro tak bardzo tego wszyscy pragniecie to stanę z nią oko w oko już 30 lipca na @openfightsnight Skończyła się taryfa ulgowa ze względu na wiek, rasę, płeć i przekonania. Twój immunitet właśnie wygasł od teraz jesteśmy równi, bo nie dam dalej sobie pluć na łeb i udawać, że deszcz pada.

Oświadczenie!

👉 Tak jak obiecaliśmy – przygotowaliśmy dla Was oświadczenie, z którego dowiecie się wszystkiego, co dotyczy pojedynku Izabeli Kisio-Skorupy i Julii "Sary" Jaroszewskiej.Oglądajcie do końca‼️ 😏

Posted by Open Fights Night on Tuesday, July 13, 2021

Poniżej karta walk:

Boks kategoria Junior Ciężka (-90,719kg) Cruiserweight
Oskar Gryckiewicz vs Michal Plesnik
MMA Semi Pro waga ciężka
Damian Powroźnik  vs Jacek Kujtkowski (Poland Top Team Grudziądz)
MMA Pro kategoria -87kg
Krystian Tołkaczewski vs Tobiasz Lewandowski (Poland Top Team Grudziądz)
MMA Pro kategoria -79 kg
Łukasz Edi Górecki vs Wiktor Zalewski (Impact Płock)
MMA Freak Fight kategoria -55kg
Monika Kukla Project Leady vs Laura Sieka (Love Island)
MMA Freak Fight kategoria -99kg
Jakub Wójcik Hotel Paradise vs Krzysztof Świst (Hotel Paradise)
MMA Freak Fight
Julia Jaroszewska Project Leady vs Izabela Kisio-Skorupa
Kickboxing Freak Fight kategoria -97kg
Michał Kuźniak vs Maciej Dąbrowski (Love Island)

Zobacz także:

High League 1: Zobacz formę Ewy Brodnickiej! Wystarczy na Lil Masti? [WIDEO]

Ogłoszenie tego starcia zaskoczyło wielu kibiców! Dwudziestego ósmego sierpnia w Ergo Arenie odbędzie się pierwsza gala High League. Aniela ”Lil Masti” Bogusz stanie przed dużym wyzwaniem. Była mistrzyni FAME MMA zmierzy się z byłą mistrzynią świata w boksie – Ewą Brodnicką.

Conor McGregor wściekły po zdjęciu Gamrota z Poirierem! Widzieliście?

Gala UFC 264 to z pewnością jeden z gorszych wieczorów w życiu Conora McGregora. Irlandczyk nie dość, że przegrał finał trylogii z Dustinem Poirierem – to jeszcze odniósł koszmarną kontuzję, która wyklucza go z treningów na kilka miesięcy. Notorious w mediach społecznościowych dał wyraz swojej frustracji – odnosząc się do zdjęcia Poiriera z … Mateuszem Gamrotem.