MMA PLARES FCUczestniczka Dana White’s Contender Series rywalką Eweliny Woźniak na gali ARES FC 4

Uczestniczka Dana White’s Contender Series rywalką Eweliny Woźniak na gali ARES FC 4

Poznaliśmy najbliższą rywalkę Eweliny Woźniak (6-0). Polka na gali ARES FC zmierzy się 10 marca z Brazylijką Marią Silvą (7-0).

Rywalka Eweliny Woźniak
Foto: Ewelina Woźniak/Facebook

Informację na temat zestawienia potwierdził menadżer zawodniczki, Przemysław Kosiński.

26-letnia Brazylijka nie zaznała jeszcze porażki w zawodowej karierze. W październiku ubiegłego roku próbowała ona zdobyć kontrakt z organizacją UFC biorąc udział w Dana White’s Contender Series. Na pełnym dystansie wypunktowała Amerykankę Kathryn Paprocki (3-2). Wszyscy sędziowie przyznali jej każdą z rund. Mimo wszystko występ Silvy nie okazał się na tyle imponujące, aby prezydent UF nagrodził ją kontraktem. ” Viúva Negra” rzadko jednak pozostawia decyzję w rękach sędziów. Spośród siedmiu walk przed czasem wygrywała bowiem pięciokrotnie notując trzy (techniczne) nokauty i dwa poddania.

Polka również wciąż pozostaje niepokonana. “Szalona Królowa” jeszcze w 2019 roku popisała się bardzo efektownym nokautem na Anicie Bekus a potem zdobyła pasa brytyjskiej organizacji Contenders po wygranej z Karoliną Wójcik. Później zaś odniosła trzy kolejne zwycięstwa w organizacjach OKTAGON MMA i BRAVE CF pokonując po drodze bardziej doświadczone przeciwniczki.

Polka z pewnością będzie chciała przedłużyć świetną serię. Zarówno ona jak i jej najbliższa rywalka postarają się zachować nieskazitelny rekord.

Gala ARES FC 4 odbędzie się 10 marca w Paryżu.

Zobacz także:

Borys Mańkowski: Dla mnie to jest kwestia czasu kiedy ”Gamer” weźmie pas UFC!

Borys Mańkowski (22-9-1) jest przekonany, że jego klubowy kolega Mateusz Gamrot (20-1) sięgnie po pas UFC. ”Gamer” aktualnie jest w American Top Team, gdzie pomaga w przygotowaniach Jorge Masvidala (35-15). ”Gamebred” piątego marca zmierzy się z Colby Covingtonem (16-3).

”Maximus” reaguje po słowach właściciela GROMDY: Skończyć z pajacowaniem i obrażaniem jeden drugiego! Widzieliście?

Mariusz Grabowski jeden z właścicieli GROMDY postanowił zareagować na słowa Denisa Załęckiego i Mateusza Kubiszyna. Nie brakuje również reakcji zawodników walk na gołe pięści. Tym razem głos zabrał Dawid ”Maximus” Żółtaszek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis