MMA PLFAME MMAUczestnicy FAME MMA wyżej w rankingu od byłego zawodnika KSW!

Uczestnicy FAME MMA wyżej w rankingu od byłego zawodnika KSW!

Już piątego września odbędzie się siódma edycja FAME MMA. Przed nią mamy następną niespodziankę! Według zagranicznego portalu tapology.com w rankingu uczestnicy FAME MMA są wyżej sklasyfikowani niż były zawodnik KSW!

W walce wieczoru głównym bohaterem będzie powracający Popek Monster (3-4), który zmierzy się z debiutującym Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. Zobaczymy również wyczekiwany rewanż pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. Po porażkach będzie chciał odbudować się Krystian Wilczak oraz Maciej Szewczyk. Szansę zrewanżowania się dostanie również Kamil Hassan, który ponownie zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką.

Uczestnicy FAME MMA wysoko sklasyfikowani w rankingu zagranicznego portalu!

O podobnej sytuacji informowaliśmy niedawno. Marta Linkiewicz zajmuje 25 pozycję w rankingu polskich zawodniczek MMA. Przypomnijmy, że ”Linkimaster” swój najbliższy pojedynek stoczy na początku września, a zmierzy się z debiutującą Martą Rentel.

Jakub ”Kubańczyk” Flas, Arkadiusz ”Aroy” Tańcula, Sebastian ”Ztrolowany” Nowak czy Kamil ”Kasti” Stępiński to postacie FAME MMA, które są wyżej klasyfikowane niż były zawodnik KSW. Mowa o Kamilu Walusiu, który ma na koncie pięć pojedynków w największej organizacji w naszym kraju.

ranking tap1
ranking tap2

Oto karta walk nadchodzącej gali FAME MMA 7:

Paweł ”Popek Monster” Mikołajuw vs Damian ”Stifler” Zduńczyk
Adrian ”Polak” Polański vs Amadeusz ”Ferrari” Roślik
Marcin “Mielonidas” Makowski vs Łukasz Lupa
Marta ”Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs Mariusz ”’Hejter” Słoński
Arkadiusz ”Aroy” Tańcula vs Paweł ”Tybori” Tyburski
Marcin ”El Testosteron” Najman vs Dariusz ”Lew” Kaźmierczuk
Kamil ”Hassi” Hassan vs Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka
Krystian ”Krycha” Wilczak vs Maciej ”Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

Starcie Dawida i Goliata na GROMDA 2! Będziecie dziś oglądać?

Już dziś odbędzie się druga edycja Gromdy. Patrząc choćby przez pryzmat walki Dawida z Goliatem mamy gwarantowane emocje

”Gamer” komentuje zestawienie Parke-Don Kasjo! Dobrze powiedział?

Mateusz Gamrot był zaskoczony, gdy zobaczył informacje o potencjalnej walce z Parke-Don Kasjo. Zobaczcie jak to skomentował mistrz KSW