MMA PLInneUAE Warriors 13: Piotr Walawski ubity w parterze przez rywala z Syrii [WIDEO]

UAE Warriors 13: Piotr Walawski ubity w parterze przez rywala z Syrii [WIDEO]

Piotr Walawski (8-6-1) przegrał przez techniczny nokaut w 2. rundzie z Tarekiem Suleimanem (10-7, 1 N/C) na gali UAE Warriors 13 w Dubaju.

Od początku pojedynku Walawski był aktywny i zadawał pojedyncze ciosy. Polak próbował też różnorakich kopnięć. Suleiman jednka również stwarzał zagrożenie po skróceniu dystansu. Syryjczyk w końcu dopadł swego przeciwnika pod siatką, gdzie go przewrócił. Suleiman miał pozycję z góry. Obijał on korpus Walawskiego. Zawodnik Shark Top Team odpowiadał łokciami na głowę z pleców. Później Suleiman podniósł pozycję i spuścił kilka mocnych ciosów. Syryjczyk utrzymywał dominującą pozycję. Starał się on przejść obronę Polaka i męczył go. Na pół minuty przed końcem rundy Walawskiemu udało się odwrócić pozycję i zadać kilka ciosów z góry.

Kolejna runda zaczęła się nieźle w stójce dla Walawskiego, lecz szybko został on sprowadzony na matę. Suleiman atakował z półgardy. Potem Walawski odzyskał gardę i zawodnicy wymieniali ciosy w parterze. Mocne młotki spadały na głowę uczestnika programu “Tylko Jeden”. Walawski odwrócił się od rywala i przyjmował kolejne ciosy. To w końcu zmusiło sędziego do przerwania walki.

Zobacz także:

Kursy bukmacherskie STS na walkę Dominick Reyes vs. Jan Błachowicz na UFC 253

Już w najbliższy weekend Jan Błachowicz (26-8) jako pierwszym Polak w męskich kategoriach UFC stanie przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa. Nasz partner, firma bukmacherska STS przygotowała bogatą ofertę kursów na tę walkę, jak również na inne pojedynki gali UFC 253 na Fight Island.

Rosyjska legenda na PunchDown 3! Zaskoczeni?

Już w październiku wraca rywalizacja na listwy. Organizacja PunchDown przygotowała niespodziankę