MMA PLGROMDA“Tyson” zabrał głos po finale GROMDY: Czuję, że mam dług wobec Was

“Tyson” zabrał głos po finale GROMDY: Czuję, że mam dług wobec Was

Foto: Instagram/ Krystian Kuźma Oficjalne konto

Krystian “Tyson” Kuźma zabrał głos po finale GROMDY. Do niego doszło w połowie grudnia, na gali GROMDA 3, “Tyson” w finałowym starciu zmierzył się z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem.

Dla zawodnika z Torunia walka ta nie zakończyła się pomyślnie. Kuźma był stroną agresywniejszą w początkowej fazie walki, ale z czasem opadł z sił i inicjatywę przejął “Don Diego”. Kubiszyn umiejętnie punktował “Tysona”, aż w końcu ten padł wyczerpany na matę:

“Tyson” zabrał głos po finale GROMDY: Czuję, że mam dług wobec Was

Teraz, wreszcie mamy jakiś głos Krystiana Kuźmy po tej finałowej walce na gali GROMDA 3. “Tyson” w swoich mediach społecznościowych odniósł się do poprzedniej walki i zapowiedział kolejne występy – najprawdopodobniej – w właśnie w walkach na gołe pięści:

“Dziękuję za wsparcie czuję, że mam dług wobec Was jak i wobec samego siebie, dlatego obiecuję – wrócę silniejszy!”

Mówi się, że Krystian Kuźma na jednej z kolejnych gal GROMDA ma stoczyć super fight z inną znaną postacią z walk na gołe pięści – Dawidem “Maximusem” Żółtaszkiem. Starcie obu zawodników było najczęściej typowanym pojedynkiem jako finał pierwszego turnieju GROMDA.

Plan jednak zniweczył “Don Diego”, który najpierw na drugiej GROMDZIE znokautował “Maximusa”, a potem w finale pokonał “Tysona” i zgarnął nagrodę w wysokości 100 tys. złotych.

Zobacz także:

Bonusy po KSW 57 rozdane! Czterech nagrodzonych dodatkowymi pieniędzmi!

Bonusy po minionej gali KSW 57 rozdane! Największa organizacja MMA w Polsce opublikowała wideo przedstawiające zawodników i ich akcje, za które otrzymali oni dodatkowe bonusy pieniężne.

Wymiana słowa na linii Bedorf-Kita dalej trwa! W przyszłym roku dojdzie do rewanżu?

Obaj co do jednego są zgodni! W przyszłym roku musi dojść do rewanżowego starcia.

Don Kasjo zdradził za jaką kwotę zgodzi się na rewanż z Najmanem! Chcielibyście to zobaczyć?

Marcin Najman vs Kasjusz Życiński II? Popularny ”Don Kasjo” zdradził za jaką kwota go przekona.