MMA PLGROMDATyson: Rewanż z Kubiszynem to dla mnie sprawa honoru!

Tyson: Rewanż z Kubiszynem to dla mnie sprawa honoru!

Foto: GROMDA facebook

Krystian Kuźma chciałby już za dwa/trzy miesiące stoczyć swój następny pojedynek w organizacji GROMDA. ”Tyson” został zapytany o potencjalnych przeciwników. Na liście pojawia się Dawid ”Maximus” Żółtaszek, rewanż z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem oraz Eric Olsen.

Wojownik z Torunia swój ostatni pojedynek odnotował jedenastego grudnia na trzeciej edycji GROMDA. Był to wyczekiwany finał z Mateuszem Kubiszynem, a w stawce 100 tysięcy złotych. ”Tyson” od samego początku szukał mocnego ciosu. Udało się nawet posłać rywala na deski, lecz ”Don Diego” szybko doszedł do siebie.

Od drugiej rundy to już dominacja w wykonaniu Kubiszyna. Doświadczony kick-boxer wyprzedzał akcję rywala i miał szczelną obronę.. W trzeciej rundzie ”Tyson” runął na deski i było już po wszystkim.

Tyson: Fartem udało się Kubiszynowi wygrać z ”Maximusem”!

Krystian Kuźma został zapytany o następnego przeciwnika. ”Tyson” zainteresowany jest starciem z Dawidem ”Maximusem” Żółtaszkiem. Kuźma liczy też, że w przyszłości dojdzie do rewanżu z ”Don Diego”.

Ciekawsza na pewno byłaby z ”Maximusem”. Osobiście myślę, że za trzy-dwa miesiące chciałbym zawalczyć jeśli jest szansa z Olsenem no i wtedy rewanż z Kubiszynem. Jeżeli nie ma szans na rewanż no to wiadomo, że ”Maximus”, bo fajna walka. Myślałem, że ”Maximus” wygra z Kubiszynem. No tam fartem udało się Mateuszowi. No to tak najlepsza walka z ”Maximusem”, najbardziej oczekiwana dla mnie walka to Kubiszyn – najbardziej bym ją chciał, bo to jest dla mnie sprawa honoru, a Olsen przydałby się, abym wrócił na odpowiednie tory i wtedy wszedłbym na pełne obroty.       

Pod uwagę może być brany również Eric Olsen, który zaczepiał Kuźmę w mediach społecznościowych.

Na instagramie mnie zaczepiał. Raz mu odpisałem czy tam dwa razy. On to chyba robił specjalnie żeby zrobić taką propagandę, aby zawalczyć na GROMDZIE. Chyba wszystkim będzie to się podobać, bo wiem jak to będzie wyglądało (…) Nie lubię takiego napinania się, ale jeśli do tego dojdzie to nastawiam się tak jak trzeba.

Zobacz także:

Najman o sytuacji na FAME MMA 8: Mogę żałować tyle, że nie zdążyłem jeszcze paru łokci włożyć!

Marcin Najman nie żałuje tego co się stało na FAME MMA 8! Częstochowianin gwarantuje, że mógł w tej sytuacji wyprowadzić jeszcze parę łokci. To jedyne czego żałuje po gali w Łodzi. 

Kawulski skomentował wybryk Gamrota! Widzieliście?

Maciej Kawulski postanowił skomentować ostatni wybryk Mateusza Gamrota. Chodzi o scysję z policją.