MMA PLBoksTyson miał walczyć na gołe pięści? W grę wchodziły wielkie pieniądze!

Tyson miał walczyć na gołe pięści? W grę wchodziły wielkie pieniądze!

Foto: facebook.com/Mike Tyson

Powrót Mike’a Tysona do walk mógł być bardzo niespodziewany. Legenda boksu odrzuciła jednak propozycję walki na gołe pięści, choć organizatorzy wykładali potężną sumę pieniędzy.

W 2020 roku Tyson ponownie zwrócił na siebie uwagę fanów sportów walki. Mianowicie były mistrz wagi ciężkiej federacji WBA, WBC i IBF ogłosił, iż zamierza wrócić do bokserskiej rywalizacji.

Niektórzy fani przestraszyli się, iż “Bestia” będzie ponownie próbować swoich sił w zawodowych starciach. 53-latek jasno jednak zadeklarował, że powrót do ringu ma dotyczyć jedynie walk pokazowych, na których zbierane będą środki przekazane na cele dobroczynne.

Jak się okazuje, “Żelazny Mike” otrzymał jednak bardzo lukratywną ofertę współpracy. Otóż na materiały promujące Tysona uwagę zwrócili włodarze Bare Knuckle Fighting Championship, zajmujących się organizowaniem starć na gołe pięści.

Szefowie BKFC skontaktowali się z legendą boksu, by ta wystąpiła na ich gali. W grę wchodziły wielkie pieniądze, gdyż Amerykanin miał otrzymać 20 milionów dolarów. Ostatecznie strony nie doszły jednak do porozumienia.

Dawaliśmy mu 20 milionów, jednak odrzucił naszą propozycję. Nie wiem, co będzie robił. Jego zespół mówił o walce w lipcu, potem sierpniu, więc kto to tak naprawdę wie

cytat za bokser.org

– powiedział David Feldman, czyli prezydent BKFC.

Zobacz także:

Dramatyczna kontuzja w MMA! Zawodnik prawie stracił oko po nielegalnym kolanie

Dramatyczna kontuzja w MMA! Jeden z zawodników biorących udział w gali LFA 84, która odbyła się 11 lipca prawie stracił oko po nielegalnym ciosie kolanem.

Sześciolatek nagrodzony pasem WBC! Uratował siostrę przed agresywnym psem!

Słynny sześciolatek Bridger Walker został nagrodzony pasem WBC! O sprawie z jego udziałem pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Chłopiec uratował swoją siostrę przed agresywnym psem, ale przy tym został brutalnie pogryziony.